Ako funguje Escapelle?

drake258
2. jan 2019

ahojte nemáte niektorá žena s týmto prípravkom skúsenosti? po akej dobe začne účinkovať a kedy už je neskoro podať tento prípravok? súrne prosím o rady

beky1813
2. jan 2019

Ty si nedas pokoj? Ved ste mali sex pocas menstruacie. Je to velky hormonalny zasah do tela zeny

gabika0825
2. jan 2019

@drake258 Zdá sa mi, že tabletka funguje iba keď ju podáš max. do 72 hod. od styku. Samozrejme inak účinkuje keď sa to požije hneď po styku a inak keď je to už po 48 hodinách. To je logické 😀 ale je to blbosť, je to veľmi silné a naozaj len v krajnej núdzi to užiť, nie to jesť ako lentilky, alebo si to dať keď si nie som istá či niečo vošlo dnu, ako tu jedna slečna písala 😀

lkristinka
3. jan 2019

účinkovať bude kedykoľvek , samozrejme účinky sa znižujú .. a môže troška rozhádzať cyklus ženy

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evalin88
3. jan 2019

Preco by sa dievca malo pchat tym svinstvom.. tiez existuju kondomi😁 ktory si si kohol dat... ak chces zistit ako funguje.. tak si daj jednu sam.. mozno z nej aspon hnacku dostanes...

drake258
autor
5. jan 2019

@evalin88 ja som kondom mal a vôbec nevieš prečo sa to pýtam tak láskavo si svoj drbnuty komentár nechaj pre seba ďakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre