Aké ste mali príznaky tehotenstva?

natalka450
13. jan 2021

Zdravím, chcem sa spýtať aké ste mali príznaky tehotenstva ci ste o tom vedeli alebo ako ste nato prišli ďakujem za odpoveďe

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulienka1103
13. jan 2021

Meškala mi menštruácia, bola som unavená inak nič. Ani som nemala šajnu že som tehotná až dokým som si len zo srandy nespravila test.

petamich
13. jan 2021

@natalka450 mna este pres ocakavanou MS zacalo neskutocne ale neskutocne naduvat 😂 a prsia som si vsimla, ze sa mi kusok zvacsili (nemavala som to pred menstruaciou) a teda tento rok sa mi to potvrdilo trikrat vzdy to iste (dvakrat to zial nedopadlo dobre preto sme stihli tri pokusy), cize ten treti krat uz som si bola na 1000% ista aj bez testu no a potom MS sa nedostavila

natalka450
autor
13. jan 2021

@petamich mne meškala menštruácia 3 dni prvý krát.. bolo mi zle, bolelo ma v podbrušku,kríze ma bolia napinalo ma z obľúbených jedál, boleli ma prsia, som unavená a teraz som mala 3 dni také ako špinenie (trosku krvi) mohla by som byť tehotná?🙈

malinoismum
13. jan 2021

Mala som take “divne” plne a citlivé prsia.... a akosi mi nechutilo si zapáliť 🙂

mala_zabka
13. jan 2021

@natalka450 ako som na to prišla? Počúrala som test🤦 jaj to je otázka zas pre zmenu 😁 si ho spravím a viem, jak jednoduché...

tara42
13. jan 2021

@natalka450 meškanie, bolesť pŕs, veľká únava.

petamich
13. jan 2021

@natalka450 podla mna vsetko je mozne 🙂 ak ti uz meska MS sprav si test a asi to bude najjednoznacnejsia odpoved 🙂

xpetka1x
14. jan 2021

Ešte pred MS týždeň som chodila na WC každú chvíľu aj 3x za hodinu a už som vedela ci sa deje..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre