Aké máte skúsenosti s testami kúpenými v Action?

jessa1
24. júl 2024

Baby aké máte skúsenosti s testom z actionu

hhrdza
24. aug 2024

@jessa1 ahoj, predvčerom som ho skúsila 1x, i keď píšu že dokáže zachytiť tehotenstvo už 4dni pred menštruáciou, ja som si ho zo zvedavosti 5dni pred. Nečakala som ani 5min ako je v letáku...neskúmala som ho nejako extra, prasla som ho do koša lebo som druhu čiarku nevidela. Vecer mi to nedalo a kukla som do koša...svietila na ňom druhá čiarka slabunko...tak som si urobila druhý na druhý deň ráno a je tam tiež slabá druhá čiarka. ...ak by nie som tehotná, neviem či by mi 2x po sebe ukázalo toto ...ale každopádne som zvedavá. Skúsim ešte v deň kedy by mala prísť menštruácia

lindus_esterka
24. aug 2024

Asi 2 mesiace dozadu mi ho kupil kolega ked som po obede zhodnotila, ze mam brucho ako tehotna 😃 z haluze som si 1 spravila - negativny, tak minimalne u mna žiadna falošná pozitivita

hhrdza
24. aug 2024

@lindus_esterka ani slabučka čiarka? 😁 Mne takto ukázalo , no som zvedavá neskôr či dačo bude , ale keď ukázalo dva krát po sebe takúto slabulinku ciarku tak by mohlo 😁

lindus_esterka
24. aug 2024

@hhrdza nie, moj ani ťuk 😃 do kosa v praci som ho logicky nehodila a poobede ked som ho doniesla domov tak bol stale snehobiely 😃 tebe drzim paste nech to dopadne tak ako si želáš ✊

hhrdza
24. aug 2024

@lindus_esterka no vypadaju tieto testy z action že by nemali ukazovať falošné čiarky. Teraz som si aj večer urobila iný druh a ľaľa....

lindus_esterka
24. aug 2024

@hhrdza tak toto na falosnu ciarku veru nevyzera 😉🍀 gratulujem ♥️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre