Aká je šanca, že budem tehotná po pôrode?

luciabasistova
1. okt 2021

Ahojte, pôrod som mala 27.6. Kojila som 2 mesiace. Menzes stále nemám 🙄... Sex sme mali po šestonedelí. Test som si robila minulý týždeň a vyšiel negatívny. Je tu nejaká, ktorá otehotnela po šestonedelí a nemala vôbec menzes?

nwnw
1. okt 2021

@luciabasistova menzes nemusis mat ked kojis a otehotnies v poho aj v sestonedeli 🥴

lucikim
1. okt 2021

@luciabasistova sesterka tak otehotnela, a cudovala sa co jej rastie brucho 😂

nafka0483
1. okt 2021

@luciabasistova Takych zien je plno. Pred menstruaciou predsa prebehne ovulacia, cize ty mozes vystihnut ovulaciu a prva menstruacia po porode uz ani nepride.

Neviem teraz sice ci otehotniet chces, ci praveze nechces. Pretoze pises ze sex po sestonedeli, cize niekedy v polke augusta cca. Cize od sexu presiel mesiac a pol, keby si vtedy otehotnela, tak test ti to uz davno ukaze.

ikonica
1. okt 2021

Ja som napr dostala ms az 17 mesiacov po porode... Ale predtym som mala ovu, ktoru som riadne citila...

haley7897
1. okt 2021

No po pôrode (aj dlhodobo) je ms častokrát nepravidelná a ako píše @nafka0483 ovulácia predchádza ms, takže ak nechceš ostať tehotná, je lepšie sa chrániť a nespoliehat na to ze zatiaľ nemáš ms

klip0
1. okt 2021

@lucikim to v ktorom mesiaci zistila ? 😁

maickamf
1. okt 2021

@luciabasistova svokre sa narodil moj muz po 11mes.od prveho porodu... nemat menzes neznamena, ze neotehotnies. ked neolanujes druhe tehotenstvo, treba sa chranit

ivangeline
1. okt 2021

Ja. Ja. Jaaa. :D Ale nieco ako ms som mala..ale predpokladala som,ze je to k sestonedeliu. :D Takze mame medzi detmi rocny rozdiel. xD

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
1. okt 2021

@klip0 moja suseda to zistila v 4 m a doma 2 deti🙂
@luciabasistova šanca je vždy...a veľa ženám sa to stane často tu čítam aj ako si myslia, že počas kojenia sa to nemôže stať🙂

lucikim
1. okt 2021

@klip0 neviem presne ale 4-5, neverila ze je tehotna len sestry do nej rypaali nech si spravi tehu test.

alzbeta1991
2. okt 2021

@luciabasistova ja som dostala prvý až 15 mesiacov po pôrode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre