Aká je šanca, že budem tehotná?

10. apr 2023

Dobrý deň chcem sa spýtať aká šanca je že otehotniem vcera sme mali s partnerom nechránený sex no som 4 dni po ms je tam možnosť že otehotniem ovulacia zvykne byť okolo 15 dna v cykle alebo sa nemusim báť dufam ze ma neukrižujete za otázku samozrejme ak by som ostala tehu tak o bábo sa postaram s tym by problem nebol ďakujem za všetky odpovede

lucia147852
10. apr 2023

Ak máš 28 dňový cyklus, tak celkom vysoka

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
10. apr 2023

Mala sanca na 4 den po MS

54tinka54
10. apr 2023

Áno, môžeš kľudne otehotnieť, spermie si vedia na vajíčko počkať aj niekoľko dní, ak majú vhodné podmienky.

petamich
10. apr 2023

tak ja osobne ovulujem cca. 9-10. den cyklu, takze u mna sex 4 dni po menstruacii celkom vysoka pravdepodobnost ale tak kazdy ma ten cyklus nejaky

deti95060810
10. apr 2023

nízka šanca...

domkakvet
10. apr 2023

Je tam malá šanca, ale človek nikdy nevie, s istotou ti tu nik nic nenapise, lebo sa to nevie, ale pravdepodobnost je nizsia ako keby to bolo inokedy, tiez zalezi od veku a zdravotneho stavu, najlepsie cakat a urobit si potom test.

syslik81
10. apr 2023

sanca je vzdy ked je nechraneny styk ...takzew 50:50 ze si alebo niesi tehotna .... easy

janinah
10. apr 2023

Ovulácia vôbec nemusí byť v strede cyklu.

any_soj
10. apr 2023

@beata_k zaujímalo by ma, ako si na to prišla, keď netuším, čo pre ňu znamená 4 dni po ms. Možno to je čojaviem 11 deň cyklu, ak má dlhšie krvácanie...

any_soj
10. apr 2023

Ahoj. To, koľko si po ms, je absolútne nepodstatná informácia. Keď už, tak dôležitejšia by bola, aký si deň cyklu. Spermie vedia pri priaznivých podmienkach počkať 5 dní na vajíčko. Každopádne v jednotlivým cykle, aj ak inokedy by bola ovulácia ako hodinky na 15.den, tak kedykoľvek sa môže stať, príde skôr alebo neskôr. Dá sa to samozrejme odsledovať, jej blížiaci príchod a aj to, že prebehla, cez príznaky plodnosti - hlien, krcok maternice, bazalna teplota, ale teda nedá sa vopred spoľahnúť, že bude až 15.den.

anjelicek26
10. apr 2023

Ak mas MS aj 7 dni a 4 dni po nej sex a to je uz 11den cyklu a potom spermie 3-5 dni preziju, jasne, ze ej tam sanca...

nevenka
10. apr 2023

Posledne 4.tehotenstvo - sex v noci z 10.-11.DC, takze 4-5 dni po skonceni MS, s tym, ze ja mam cykly okolo 35 dnove, takze sme necakali, ze otehotniem, ovu som mala odsledovanu okolo 18.-22.dna cyklu. No a ten konkretny mesiac ovu nastala na cca 15-ty den cyklu, 25 -ty den cyklu uz pozitivny tehot. test....Takze tak, nahoda je blbec 😅. Mame 3 mesacnu slecnu. Vela stastia.

nevenka
10. apr 2023

@any_soj ja som ten konkretny cyklus, kedy som otehotnela, nemala ani ziadny hlien, ani zvysenu teplotu, ze by bola ovu prebehla, este 24.den cyklu som sa rozculovala, ze kde ta ovu vlastne je a 25 DC vyskocila zrazu teplota a mala som uz pozitivny tehotensky test 🙃. Bola som po covide. Ci to malo vplyv na tu teplotu alebo co...neviem. Kazdopadne, mame krasne dalsie slniecko 🙂. Mozne je teda vsetko. A nikdy predtym tie spermie nevydrzali 4 -5 dni, co mam odsledovane. Len 1 raz...🤭

vsicka036
10. apr 2023

Tak ja som pri prvom otehotnela den po MS. 🤷

any_soj
10. apr 2023

@nevenka a keď netušiš, kedy bola ovulácia, ako vieš, že vydržali 4-5 dní?

darijja
10. apr 2023

Sanca je 50 na 50.. niektore zeny maju sex kazdy druhy den v cykle a chcu otehotniet a nic a niektore maju raz za cyklus a dieta na prvy sup...

autor
10. apr 2023

Dnes mám také cudne slabé bolesti ako keby som chcela dostať ms no ta mi nedávno skončila a mám aj bolesti hlavy podľa vás môže to znamenať oplodnenie

nevenka
10. apr 2023

@any_soj tusim, lebo sex bol tu noc medzi 10. a 11. dnom cyklu a potom uz nie, teda bol, alr s ochranou. A 25 DC som si urobila test a bola tam slabucka ciarka, co zodpoveda cca tym 10-tim dnom od ovulacie. Pri tretom dietati som mala slabu ciarku 11 den po, 10-ty den ani naznak. Takze neviem to, len tusim a dedukujem...to je proste jedno. Len odpovedam autorke tymto, ze dni po menstruacii uz fakt moze byt ovulacia blizko a dieta vzniknut. Toto je tazko odhadnut.

any_soj
11. apr 2023

@nevenka Hej. Každopádne áno, covid a celkovo choroby, ktoré majú potenciál ovplyvniť teplotu, tak môžu ovplyvniť teplotu krivku

kristen1999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre