Aká je šanca?

11. feb 2024

Aká je šanca ze môžem byť tehotná lebo jedno dieťa mam a druhe nechcem neviem si to predstaviť od kedy sa nám narodil mali ma 11 m. tak to robíme s kondómom lenže stala sa taka vec ze menzes mi meskal 3 týždne tak som si spravila test bol plne pozitívny ni aké duchovia a podobne blbosti niesom zaľúbená do lovenia duchov normálne dve čiarky tak boli sme prekvapení ze ako sa to mohla stať keď vždy pred a po kondóm kontrolujeme tak boli sme v šoku večer sme sa z mužom milovali a on ze on dnes kondóm nepoužije ale ja som mu povedala ze nech ho použije lebo necítim sa tehotná som si istá no a ránoo 4. idem na záchod utrela som sa bola som od krvy tak spravila som si test a bol negativny takže bola som si istá ze ten pozitívny bol falošný lebo som normálne dostala menzes ktorý trval normálne 4 dni ale otázka je je šanca otehotnieť keď muž sa domna urobil v ten deň keď som dostala menzes lebo z malim som tak otehotnela pocas menstruacie je tu niektora ktorá to mala podobne

egonsk
11. feb 2024

ak kojis prqvidelne, tak by si mala byt prirodzene chranena...

autor
11. feb 2024

@egonsk ne nekojím ani som nekojila

adulka07
11. feb 2024

No ak máš menštruáciu a použili ste aj naposledy kondóm tak tehotná by si byť nemala...

autor
11. feb 2024

@adulka07 ne nemali sme kondom on sa domna urobil a o 4 hodki na to menzes

mrkvicka060
11. feb 2024

@egonsk prosim ta, nic v zlom, ale radsej v takychto temach nerad, ked nevies. nie je pravda, co pises.

autorka, ak si dostala menstr. a test bol negat, nemala by si byt tehotna. chrante sa dalej a preistotu si urob test o 2t.

kacena4
11. feb 2024

@egonsk kojenie nie je prirodzena ochrana pred otehotenim je nas vela co mame deti do roka v domneni ze kojenie nas chrani 😍

autor
11. feb 2024

@mrkvicka060 precitaj si to ešte raz a pochopíš ja som prišla menštruáciu mi meškala 3 týždne spravila som si test a bol pozitívny v ten deň sme z mužom mali sex normálne sa domna urobil bez ochrany kedze bol test pozitívny ráno som šla na záchod a bola som od krvy tak spravila som si test a bol negattivny ešte deň v pred bol pozitívny takže bol falošný som si istá ale moja otázka bola ci môžem bit tehotná teraz keď sa muž domna spravil v deň menstruacie

erickatt
11. feb 2024

No teoreticky mozes otehotniet aj cez menzes. Ak sa bojis kup si zajtra tabletku PO. n

autor
11. feb 2024

@erickatt no neviem menštruácia bola 4.2 do 8.2 a on sa domna urobil 4.2

7kikuska7
11. feb 2024

Nemyslím si,ze by si z tohto styku otehotnela

autor
11. feb 2024

@7kikuska7 no preto sa pýtam lebo z malim som otehotnela pocas menstruacie

adulka07
11. feb 2024

Urob si zas test a porad sa s lekárom o nejakej inej forme antikoncepcie

diaalex
11. feb 2024

@egonsk kojenie nie je antikoncepcia, bože kedy to už mužom dopne?

veronikaszabova
11. feb 2024

@egonsk chlape, chlape.... Taku koninu trepnut...

autor
11. feb 2024

@diaalex o akom kojeni sa tu rieši ja nebojím a nikdy som ani nekojila

janica_
11. feb 2024

Menzes meskal, test bol pozitivny, prisiel menzes, zarodok odisiel s nim. Aj ked do toho vstupuje zahada menom pouzivali sme kondom. Otazka je v akom rozpati si si robila testy.

sofia1979
11. feb 2024

Ako všetkému rozumiem len tomu nie, že prečo ste sa teraz nechránili. Pointa toho celého mi ušla prepáč a čo chceš vedieť či si otehu počas mm? Cez mm sa dá otehotnieť je to možno menej pravdepodobné, ale nieje to nereálne. A ty musíš vedieť kedy ovuluješ

egonsk
11. feb 2024

@diaalex no tak sa nediv ked to bezne pisu na weboch a aj ucinnost pri riadnom kojeni je pomerne slusna ;)
napriklad: https://www.adiel.sk/clanky-a-rady/je-dojcenie-...
... ale uznavam, ze po takych 3 mesiacoch najneskor je lepsie zvolit antikoncepciu vhodnu radsej ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre