Aká je pravdepodobnosť, že som tehotná?

mininka05
8. apr 2021

Ahojte, idem si k vám po radu. Mám pravidelný cyklus, 28 dní. Na 14.,15.,16. Deň po začiatku MS sme mali s priateľom nechránený styk. Aká je podľa vás možnosť, že by som ostala tehotná? Ďalšiu MS by som mala dostať 17.4. . Ďakujem za odpovede.

mamanadruhuu
8. apr 2021

@mininka05 každý ti môže povedať ze je to 50na50, čo viac chceš počuť? Záleží aj od toho kam išiel obsah nechraneneho styku, či plánujes bábätko alebo nie...

mininka05
autor
8. apr 2021

@mamanadruhuu
Kam išiel obsah je úplne jasné, šiel dnu. Ako ja sa bábätku nebránim. Aj keď zatiaľ sme to neplánpvali nejako.

snazilka_bio_mamka
8. apr 2021

@mininka05 asi taká šanca ako ked kupiš prezreté avokádo a buď bude dobré alebo moze ist do koša. neexistuje vypočet pravdepodobnosti či to vyšlo alebo nie, niekomu sa to podari na prvy šup niekto skuša roky.

mamanadruhuu
8. apr 2021

@mininka05 tak treba čakať ci ms príde alebo nie, je zbytočné teraz vymýšľať a keď ti nepríde si sprav test ale predovšetkým držím palce

cookie29
8. apr 2021

Normálny zdravy pár ma 20-25% pravdepodobnosť počatia.

babovka2321
8. apr 2021

Takze 3x nechraneny styk v strede cyklu, obsah "uplne jasne siel dnu" ale dietatko ste neplanovali. Zaujimave.

barus26
8. apr 2021

@babovka2321 toto má tiež zaujalo 🙈🤦🏻‍♀️😂😂

elanor
8. apr 2021

Ak je vsetko v poriadku, a slape na 100% je pravdepodobnost pocatia u absolutne zdraveho paru na jeden cyklus asi 20%.
V konecnom dosledku je to aj tak 50 na 50 - bud si, alebo niesi. Ina moznost nieje.
Vies priblizne kedy mavas ovulaciu? Ak to bolo okolo tych dni, je nadej, ze sa pritrafilo. Ale aj nemuselo, lebo... ktovie...
Ak mavas ovolku priliz skoro, alebo neskoro, tak skor nie.

3petka
8. apr 2021

@mininka05 ak ste mali nechránený styk a ešte k tomu v čase predpokladanej ovulácie a ste zdravy tak samozrejme je tam možnosť otehotnenia. Fakt neviem ako sa môže niekto toto pýtať. Keď dieťa neplánujem tak si dávam pozor nie.... Každopádne jasnú odpoved ti dá test s // čiarkami poprípade Dr. My to totižto nemáme odkiaľ vedieť keď ani ty nemáš sajnu....

mininka05
autor
8. apr 2021

Mávam väčšinou v strede cyklu, našťastie to poznám, že kedy.... Je to rok čo som prestala brať HAK, lebo mi nerobila dobre, ale mám MS stále krásne pravidelnú. Len silnejšiu ako predtým pri HAK. Nejako sme sa nechali uniesť proste. Keďže sme mali na seba čas po dlhej dobe.

hanakovacova_12
9. apr 2021


Včera o 22:16

Dobrý deň mám otázku . 16.3 som mala nechránený pohlavný styk (nepolodne dni) . Pred 2tyž má začalo sem tam pobolievať podbruškom ale už má to prešlo . Menštruacia mi mešká zatiaľ iba 3dni. Robila som si test vyšiel negatívny. Neviete poradiť ? Môžem byť v tom ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre