Aká je percentuálna šanca, že manželka je tehotná?

anonym71
14. júl 2024

Ahojte,

Krátke info: Manželka je po pôrode 1.5 roka, stále kojí, avšak cyklus jej už nabehol, posledné 3 mesiace je už cyklus aj pravidelný, bazálnu teplotu si nemeria ale podľa plodného hlienu sme usúdili že plodné dni prebehli načas. V deň keď mala dostať menštruáciu sme boli spolu(takže tento cyklus len 1x), prerušovane, situácia je momentálne taká že menštruácia jej mešká 5-6 dní, tehotenský test vyšiel 2x negatívny. Teóriu ovládame vieme že tehotná môže byť ale nejako sa mi to nechce veriť, mám pocit že už okolo manželky len prejdem a ostane tehotná. Mala ste to niekto podobne a menštruácia nakoniec prišla s meškaním alebo ste pri podobnej situácii otehotneli? Ďakujem za normálne komentáre keďže nám do smiechu veľmi nie je.

vanilkovazmrzka
14. júl 2024

Nula

terry658
14. júl 2024

@anonym71 skôr jej to mešká kvôli kojeniu a ešte rozhadzanemu cyklu.

svetlonos
14. júl 2024

@anonym71
no mohla by byť tehotná ale hcg je ešte nizke, takže test je zatiaľ negatívny. A možno sa jej ms ešte upravuje a príde neskor. Ale aj keď to lnohym funguje, pokial by som nechcela otehotniet, tak prerusivaniu by som neverila.
Snáď to u vás bude ako si prajete.

luccija
14. júl 2024

@anonym71 ja som otehotnela 3 dni pred menzesom pri ukážkovom 29 dnovom cykle.Sanca je, ale mala.Test to ešte nemusel ukazat

ctahka
14. júl 2024

Pri kojeni, prvé mesiace po nabehnuti menštruácie mi to bežne meškalo aj tyzden, tiež som si robila testy a meškalo mi to už len z toho strachu čo ak....ak si robila test,je negat,tak sa treba dať do psychickej pohody...fakt to meškanie môže spôsobiť stres,do toho dojčenie, horúčava, hormóny...proste na ten cyklus vplýva milión vecí, meškanie nemusí vždy súvisieť s tehotenstvom

anjelicek26
14. júl 2024

Otehotnela som 27.den 29 dňového inak presného cyklu.. ja neverím ničomu.. 16 dni od styku negatívny test - potom ste safe,že tehotna nie je.

terry658
14. júl 2024

@anjelicek26 na 27. deň po prerušovanej súloži?

cookie29
15. júl 2024

minimalna, dojcenie moze rozhadzat cyklus. Ale tehu test je este zavcasu ak ste boli spolu len pred 6 dnami

kiki68
15. júl 2024

Ma neg testy, neni tehotna, ale este nema pravidelny cyklus, alebo je nejaka porucha cyklu ( hormony, cysty ), ked nedojde nic tak musi ku gyn

zuza265
15. júl 2024

Plodny hlien mohol nabehnut ale ovulacia nakoniec nemusela byt. Niekedy sa o nu telo pokusi a nakoniec neprebehne ale prebehne az neskor 🙂 takze je mozne, ze ovulacia prisla nakoniec neskor alebo este nebola

libusak
22. júl 2024

Sanca 50/50

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre