Aká je citlivosť tehotenských testov?

afrika
29. jún 2010

ahojte, prosím vás aký test je lepší? citlivosť 10 alebo 25? je to súrne, ďakujem

lalia21
29. jún 2010

citlivosť 10 😉 tak som sa dočítala na nete že ten je ovela citlivejší na hcg a teda skôr by mal aj tehu zistiť 😉

iv01
29. jún 2010

to neviem, len chcem povedať že mne ešte žiadny test neukázal že som tehotná a aj doktor to zistil až v 8tt.

awe
29. jún 2010

@afrika citlivost 10 je lepsia na skorsie zistenie tehu - 25 je menej citlivy test 😉

markiza
29. jún 2010

@afrika , cim mensie cislo tym citlivejsi test...

mirip
29. jún 2010

citlivosť 1é je najcitlivejší potom je z menšou citlivostou 20, 25 a najmenšiu citlivosť má 50, závisí od toho či ti už mešká MS alebo ešte nie ak ti už mešká mal by ti už aj citlivosť 25 a 50 ukázať ak si nejaký ten den, dva, tri pred očakávaní mS tak určite 10kový

tina2510
29. jún 2010

ahojte babulky, poznam tiez take baby, ktorym testy neukazali ze su tehotne aj mesiac. cize nedoporucujem sa na test spoliehat .

andrea0903
29. jún 2010

no ja som si robila tri rozne testy behom troch mesiacov a ukazalo mi az posledny ked som bola v 10tt uz 😀 opytala som si v lekarni najlacnejsi test a bolo

tonicka
29. jún 2010

Kocky, myslim, ze je to indivindi zalezitost, pretoze niektorym zenam hladina HCG stupne az zrazu okolo 6 az 10 tt, dovtedy je minimalna a teda test nereaguje.Mne pri karolinke test ukazal az v 9tt, bol to 6 pokus 😀 , v tomto tehu uz v 6tt 😉 a na prvy pokus 🙂 takze ak si chcete byt iste, treba test z krvi 🙂

romcag
29. jún 2010

Mne ukázal druhý deň po vynechaní 🙂 absolútne siná druhá čiarka 😀 fakt je to individuálne.. test 1 plus 1 zdarma pre istotu 😀

vilki
30. jún 2010

no mne teraz meska uz druhy tyzden a test druhu ciarku neukazal....spravim dalsi o par dni a uvidime, a to pri prvom mi ukazal po par dnoch meskania uplne vyraznu druhu ciarku a to bol taky najlacnejsi test.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre