9 dní mi mešká menštruácia

rozalka_13
21. mar 2022

Ahojte 9 dni mi mešká menstruacia, čo vôbec není zvykom. S muzom sa snažíme o babo, ale testy sú stále negatívne, mám ešte počkať ? 😊 ak ste mali podobnú skúsenosť budem rada

barus26
21. mar 2022

@rozalka_13 pokiaľ máš ovulaciu odsledovanu a teda reálne ti 9 dni mešká a testy sú negatívne tak pravdepodobne tehotná nebudeš

sense
21. mar 2022

@rozalka_13 jaby som ne testovala, ale šla k lekarovi

diamond007
21. mar 2022

@sense načo k lekárovi? To má každá žena čo jej mešká ísť lekárovi?
Autorka-
Ženy mávajú rôzne dlhé cykly, nie sme predsa stroje nastavené na 28dni. Samozrejme je možné že tam bol pokus spermií o oplodnenie a nepodarilo sa, tak sa to môže aj posunúť. Ja by som tomu nechala hladký voľný priebeh, načo hneď zasahovať s vyvolavackou. Môže to byť ale aj stresom (podvedome keď sa snažíte). Ak chodíš na pravidelné kontroly tak nerieš pár dní a uvidis 🙂

stastna17
21. mar 2022

ak nevies kedy si mala ovulaciu , nevies ci ti meska ms, ak sa posunula ovulacia posunie sa aj ms a tym padom ti este nemeska.

sense
21. mar 2022

@diamond007 ale ak ma žena pravidelný cyklus a zrazu mešká tak dôvodov môže byť viacero, a testy sú negatívne tak tehotná pravdepodobne nie je zbytočné vyhodené peniaze za ďalšie... Môže tomu lekárovi aj len zavolať ze jej ms mešká testy ma negatívne, či ma čakať kým ms príde alebo ma prísť na kontrolu a podla toho sa zariadit

renirv
21. mar 2022

tiez si myslim, ze pokial mas cyklus a ovu pod kontrolou a testy ukazuju teda ze su negativne asi nebdue tehotna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre