7 dní pred menzesom s príznakmi

ivetsofijanko
15. jan 2024

Ahojte,snazime sa o babatko,mam 7dni pred menzesom,mam priznaky ako kovovy pocit a svrbenie bruska,jemne pichanie,zacinaju ma boliet prsia a mam citlive bradavky no a robila som si 4testy,1z nich vysiel krasne pozitivne.
Vecer som zacala byt citliva na pachy a nam nevolnosti a v priebehu dna az zavraty.
Prikladam aj vysledok testu...

Co poviete?

ivetsofijanko
autor
15. jan 2024
majamat
15. jan 2024

@ivetsofijanko toto ja za krásne pozitívny test nepovažujem. Takých tu už bolo a nebolo to tehu.

Samozrejme tehu môžeš byť, ale takýto test je neistý.
Testujes sa príliš skoro. Pozitívny test v tejto fáze cyklu môžeš mať iba pri skorej ovulke.
Vieš kedy si ju mala?
Ako dlho mas príznaky?

Ja som mala nejaké príznaky už pred ms, ale vyslovene nevoľnosť prišla až v 7tt

ivetsofijanko
autor
15. jan 2024

@majamat ovulaciu som mala 9.1.,
Priznaky mam take rapidnejsie 2den,skoro rano ma napinalo,spodok krizov uff a aj ta citlivost na pachy a napinanie z niektorych jedal....
Od rana mam zavraty..

stellarstar
15. jan 2024

Pri tých príznakoch by si už mala koľajnice ako vlak, test určite nie je krásne pozitívny, príznaky budú asi nejaká choroba

neaa
15. jan 2024

Ťažko povedať skús o dva dni 🥰držím palce

ivetsofijanko
autor
15. jan 2024

@stellarstar no neviem,ci choroba...prvorodicka uz som bola,tam som nemala ziadne priznaky nejak extra,az 2t pred porodom som mala kyselinu,nic viac...

ivetsofijanko
autor
15. jan 2024

@neaa kiezby,bol by to hotovy zazrak,lebo sa uz pokusame 2roky...

guudy
15. jan 2024

@ivetsofijanko sorry, ale 6 dni po ovulacii taketo priznaky nemozes mat. Ver ci never, ked si zena velmi praje otehotniet, vie si tie priznaky vsugerovat… takze si bud ochorela, alebo si si priznaky proste vsugerovala. Pockaj do menstr. a potom sa otestuj.

majamat
15. jan 2024

@ivetsofijanko nielenze 6dni po ovulke, ale pises, ze mas priznaky 2 dni zrhuba, to by si bola len 4 dni po ovulke.
v takom pripade nemozes mat ale ze vobec priznaky tehu.
a 6dni po ovulke ani pozitivny test.

kldune mozes mat PMS. dokonca PMS vznika ja ked je zena tehu. ak si nikdy take priznaky nemala, to neznamena, ez raz prist nemozu. mam 47r a za svoj zivot som zazila rozne cykly - rozne dlhe, rozne priznaky PMS, ci bez PMS, dokonca aj v roznom case a rozne dlhy PMS. tych varicii bolo tak vela a pritom mam v zasade pravidelny cyklus ( teda teraz len mozno, lebo som kratko po vyoperovani maternice )

to co popisujes mavam niekedy pri pms, byvaju take obdobia, ked mi byva aj na vracanie, potom pride obdobie, ked to nemam, potom sa to opat vrati.
tiez mi byva na vracanie, ked ma boli chrbtica. sice to vacsinou medzi rpiznakmi nebyva, ale ked si dam leiky od bolesti, tak mi to prejde. cize evidentne z chrbtice.

wejuska7910
15. jan 2024

@ivetsofijanko ze si to nahovaras,psychika robi vela

ivetsofijanko
autor
15. jan 2024

@majamat dik za info...tiez mam 40tku na krku coskoro a tiez som za zivot zazila taku hekticku parabolu ze az...uz som prekonala v ranom stadiu potraty,neskor uz pravidelny i nepravidelny cyklus,cakala som dceru a mala som 2mesiace take menšie kramy,teraz spinenie...kazdopadne uvidim,co bude ďalej...
A som po 2.konizacii lebo som mala zle vysledky,tak uvidim co a ako ..

ivetsofijanko
autor
15. jan 2024

@wejuska7910 ahoj...nepotrebujem si to nahovarat,len by sme boli moc stastni,lebo 2roky sa pokusame a nic...kazdopadne by to bol zazrak

majamat
15. jan 2024

@ivetsofijanko skus sa otestovat,a z v obdobi, ked bude mat prist ms. ak by si bola tehu, tam sa to uz ukaze. to uz budes 2t po ovulke.

wejuska7910
15. jan 2024

@ivetsofijanko presne to je ta psychika 😉urob si test ked ti bude meskat ms,na tehu priznaky je to proste skoro.

sense
15. jan 2024

Test pozitívny nie je. Tento test ti spraví silnejšiu čiarku aj po namoceni do koly. Máš odsledovanu ovuláciu. Príznaky popisujes ze máš už dva dni to znamená od teoreticky 4dpo. Čiže ak si mala potvrdenú ovuláciu 9.1 tak 4dpo je veľmi skoro na príznaky keďže vajíčko sa uhniezdije 7-10dni. Pockej ešte týždeň a skus až potom test.

beata110
15. jan 2024

@ivetsofijanko ahoj drzim palce aby to vyslo aj nam sa stal zazrak po 2,5roku. A tiez som mala skoro priznaky aj ked nie az tak skoro ako ty. A na teste som mala po 4 dni meskajucej len ducha. Kazdopadne daj vediet 😊

domka222
15. jan 2024

Ja že krásne pozitívny,tak bude čiarka viditeľná normálne, nie toto. Ovulácia 9.1 a ty máš už takéto príznaky? Strašne moc chceš, ako píšeš a preto si si možno zblbla hlavu

ivetsofijanko
autor
15. jan 2024

@beata110 okicko a dakujem

marticka92
17. jan 2024

@ivetsofijanko viete co ke krasne pozitivny test?? Tieto dva a digitalny, to co mate vy jelen duch a este mate daleko do memzesu este ho mozte dostat. Ale kazdopadne drzim silno palce🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre