7 dní mi mešká menzes, mala som výtok a bolesť bradaviek

mbabika
13. dec 2013

Ahojte dievcata mam iny nick. dnes je to 7 dni comimeskaju kramy, v utorok ma som citila pichanie v podbrusku, mala som aj biely vytok a priserne ma bolia bradavky. Mate s tym najaka skusenost? Som tehotná? Test urobim zajtra...

aknelka85
13. dec 2013

Mala som presne take iste priznaky. Urobila test a vysiel negativny. O par dni dosli aj kramy... Neboj, vyckaj teda do zajtra a uvidis 🙂

mbabika
autor
13. dec 2013

Ale mne ani nic nieje, ziadne priznaky ani tehu ani na kramy, ja uz tomu naozaj nerozumiem.... 🙂

aknelka85
13. dec 2013

@mbabika a to pichanie v podbrusku uz nemas? Vytok tiez? Ak sa ti nieco nezda, nieco ta po zdravotnej stranke trapi, zajdi k lekarovi 🙂

mbabika
autor
13. dec 2013

pichanie nie, pripisovala som to uhniezdeniu ak by som bola tehotna, a vytok? este sa objavy a 🙂

aknelka85
13. dec 2013

@mbabika a preco si test neurobis uz dnes? 🙂

mbabika
autor
13. dec 2013

lebo zajtra budem s priatelom a myslim ze by sme mali byt pri tom obajam aj ked sa priznal ze ma strach 😎

aknelka85
13. dec 2013

@mbabika jasne, to chapem 🙂 obavy su na mieste, myslim, ze ich ma kazdy v tejto situacii 🙂 tak drzim palce, aby ste si nasli // ciarky 🙂

mbabika
autor
13. dec 2013

tesila by som sa z nich velmi ale, je to zlozite nezijeme spolu a niesme nejako zabezpeceny aj ked obaja pracujeme ☹ ale to by boli najkrajsie ciarky na svete, a nejkrajsia novina tohto roku 🙂

aknelka85
13. dec 2013

@mbabika dietatko by vasu situaciu vyriesilo 🙂 niekedy sa zbytocne caka a ked sa clovek dozvie o malom prckovi v brusku, veci naberu rychly spad 🙂 vyriesi sa byvanie, pripadne svadba, vsetko okolo 🙂
Ak sa tesis a obaja ste to chceli, vsetko dobre dopadne 🙂
Drzim palce! 🙂

mbabika
autor
13. dec 2013

no dietatko ani tak nechcel, rizbieha vlastný biznys, ja by som sa mu ani nebranila, vies no zena 🙂 ale je pravda ze by sa to vsetko vyriesilo a konecne by som ho mohla mat stale pri sebe a zaspavat pri nom aj s nasim babatkom. dakujem 😉

martinkatinka
13. dec 2013

Nezakladaj zbytočne duplicitnú tému... a k otázke... podľa týchto popisov by ti ani gynekolog nepovedal výsledok bez vyšetrenia alebo bez testu.

tonjadabik2
13. dec 2013

ahoj mna tak pichalo v brusku v den ms som mala biely vytok a bum..2ciarky.. tak drzim palce 😀

mbabika
autor
13. dec 2013

@tonadabik2 dakujem tesim sa s tobou a prajem krasne tehulkovanie 😎

ninuska8
13. dec 2013

🙂 podla mna si tehotna...o chvilu cakaj vrackanie🙂

mbabika
autor
13. dec 2013

@ninuska8 dakujem za potesitelnu spravu 😀 ale myslim ze take vrackanie ma potesi, normane sa cela chvejem uz par dni a nieked mam take stavy co som este nikdy nemala 😎

tonjadabik2
13. dec 2013

@mbabika Dakujem a neboj aj ty si tehulka.. 😀

mbabika
autor
13. dec 2013

ak ano tesim sa na spolocne tehulkovanie 🙂

simonkazga
14. dec 2013

@mbabika testla si? 🙂

sona272
14. dec 2013

Mne meskali dni priznaky som ziadne nemala a test bol pozitivny, tazkosti prisli az neskor

sona272
14. dec 2013

4 dni som myslela

mbabika
autor
14. dec 2013

baby urobila som test a je negatyvny ☹ tak co je so mnou??? uz som si musela aj poplakat ☹

tonjadabik2
14. dec 2013

@mbabika nevadi.. uzivaj si milovanie..nesustred sa na babetko vlastna skusenost..a podari sa uvidis 🙂

helulik
14. dec 2013

@mbabika ja som mala dostat cca 7.12... 🙂 nedostala som ms...asi 11-ho som si spravila rest, negativny... ale nerobim si z toho tazku hlavu...sice ma manzel posiela, necch ma pozrie doctor,aby sme vedeli na com sme, lebo on chce malinke veeelmi... 🙂 a hlavne ty sa nestresuj...neplac...lebo to ti vobec neprospieva...hlavne sa ukludni, chod na prechadzku, usmievaj sa a co ma prist, pride... 🙂

mbabika
autor
14. dec 2013

snaxim sa to tak brat, ale teraz nebiem vlastne co je so mnou, ci mam nejaky zdravtny problem alebo co..... lebo toto s mi nikdy nestalo

mbabika
autor
14. dec 2013

@helulik a co ides tiez robit, dakujem za utesenie 🙂 ja som mala dostat 6.12

helulik
14. dec 2013

@mbabika a co ja viem... 🙂 budem cakat...budem si uzivat, budem si sportovat... 🙂 a hlavne nebudem na to mysliet...lebo by som sa asi zblaznila.. 🙂

mbabika
autor
14. dec 2013

ano ale myslim teraz, ked vlastne ich nemas a nevies co je stebou, lebo ja ich mavam ako hodinky presne a teraz zrazu osem dni a nic ani len pocit ze sa idu spustit

tonjadabik2
14. dec 2013

@mbabika mojka poviem ti tak ze ja pri druhej dcerke som si robila test..a bol negativny..ale kramy nikde..a bola som tehotna aj tak..test neukazal.. takze tak s testami.. skus o 3 dni ze co..

mbabika
autor
14. dec 2013

jeeej tak to muselo byt pekne, ked si to zistila, priroda si to zariadila inac a ovela krajsie 🙂

helulik
14. dec 2013

@mbabika bola som asi pred 2 tyzdnami u doctora s tym, ze som cca pred 3 tyzdnami spinila, ze ci to nie je nic vazne...spravil vysetrenia, nic nezistil povedal,ze cysty nie su, maternica je v poriadku...takze k doctorovi ked nemusim ja sa nehrniem... 🙂 asi len pockam co bude dalej, mozno po novom roku ak sa nebude nic diat skocim za nim... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre