7 dní mi mešká menzes a bolia ma prsia - som tehotná?

monika1112018
31. mar 2020

Dobry večer. Uz 7dni mi mešká menzes, bolia ma neskutocne prsia až take tlaky v nich mam ci ako to opísať, brusko obcas boli akonkeby som mala dostat krámy, unavena som, a tiez mi je na zvracanie... Dnes rano som si zrobila test no bol negatívny. Pockam do vikendu a test si zopakujem... Je sanca, ze som tehotná? Ked do vikendu nedostanem kramy a test bude stale negativny tak v pondelok samozrejme volam svojmu gynekologovi aby som sa objednala... Ja len chcem vediet vas nazor ci je tu sanca aby som bola tehi... Po porodesom mala pravidelbe krámy chodili mi presne na den... O druhe babatko sme sa snazili uz dlhsie no nedarilo sa.. Az teraz ked mame plnu hlavu inymi vecami tak zrazu kramy meškajú... Ďakujem za každú odpoveď

iluviel
31. mar 2020

Po 7 dnoch od meskania by mal byt test uz davno pozitivny :( Moj bol pozitivny 5 dni PRED menstruaciou... Podla mna je to len nepravidelna menstruacia, sama pisete, ze mate plnu hlavu inych veci. To na menzes vplyva.

okm221
31. mar 2020

Mne sa stalo ze mi meškali 15 dní co sa mi nikdy v živote nestalo, myslela so msi ze som tehotná, ale nebola som. Na druhej strane sú prípady ktorým test ukazal čiarku až v 7 alebo 8 týždni... To vám nik nevie povedať, najlepšie je pri dlhom meškanie navštíviť gynekológa, ten váš vyšetrí poprípade urobí hcg testy alebo pichne vyvolávacku. Prajem veľa stastia

basullinka
31. mar 2020

@monika1112018 mne tento mesiac tiez meskali 8 dni, tie stresy sa prejavuju aj takto. Takze len cakat a ked nepridu iat na gyn. Tehotna mozes byt aj nemusis, to ti tu nikto na 100 % nepovie

bimbina
31. mar 2020

@monika1112018 test by ti ukázal tehotenstvo už pri takom meškaní . Mne ukázal 3 dni pred MS. Skôr len mešká . Ostatne príznaky sú predmenštruačné.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre