7 dní mi mešká menštruácia a test je negatívny

livia54
28. okt 2021

Zdravím vás chcem sa spýtať, 7 dní mi mešká menštruácia test som si robila včera no bol negatívny, nemám žiadne príznaky len strašne by som všetko jedla a jedla.. Môžem byť tehotná? Som mimo SK objednaná som o dva týždne no uvidíme,.. 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livia54
autor
28. okt 2021

@bambulienka25 ani chorá nie, stres no trosku ano myslíš ze môže mať nato vplyv?

zuzula507
28. okt 2021

@livia54 ked ti vysiel negativny test, nemyslim si. Aj zo stresu moze meskat.Pripadne si urob este dalsi test o par dni

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janickacrazy
28. okt 2021

@livia54 robila si z ranného moču test? To by mal už ukázať. Aj stres môže kľudne byť príčina, že mešká. Ja keď som odišla do zahraničia, tak 3 mesiace som nemala menzes.

livia54
autor
28. okt 2021

@janickacrazy nie to bolo večer, no mne nikdy takto ne meškal menzes až trz skúsim počkať a spravím o dva dni..., ďakujem za vám za odpovede 🙂

livia54
autor
29. okt 2021

@livia54 test robený trz ráno som nestihla bola som v práci a negatívny, takže nie som no každopádne k lekárke pôjdem.... Ďakujem za rady, 🙂

amelie22
8. jan 2022

@livia54 ahoj, ako si nakoniec dopadla? Čím bolo to.meskanie menzesu spôsobené?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre