6 dní meškajúci MZ a stále negatívny test.

pipi89
28. nov 2019

Ahojte, viem ze takychto tem je tu uz velmi vela ale nemam cas to vsetko citat.
Posledny MZ som mala 24.10. Tento mesiac mal prist 22.11. ale stale nic. Cca 2 dni pred ocakavanou mrchou ma zacali dost boliet prsia aj bradavky, to ma bolia aj pred MZ ale nie takto. Takisto ma pobolievalo aj podbrusko, myslela som ze normalne ako pred menzesom. Pridali sa k tomu aj mierne bolesti krizov, unava. Nemam na nic chut a ked sa aj najem vecer mi byva tazko. Celkovo sa citim divne. Mrcha teda nacas neprisla, spravila som si test ked mi meskala 3 dni-len jedna ciarka a dnes na 6 den meskania som si robila hned rano a tiez negativny. Citim sa pritom stale rovnako stale mam pocit ako keby mrcha mala prist mam take nafuknute podbrusko. Myslim ze test by uz ale na 6 den meskania rano ukazal pripadne tehotenstvo nie?
Mate niekto osobnu skusenost ze vam viac testov po meskani vyslo negativnych a aj napriek tomu ste neskor zistili ze ste tehotne?
Mrchu mavam vzdy uplne pravidelnu, nikdy som nemala cysty ani nic podobne.

denden77
28. nov 2019

@pipi89 ahoj.. mne ukazal slabu druhu ciarku az 7, ci 8 den meskania 😉

zuzka547
28. nov 2019

@pipi89 Ahoj,tiez som mala naposledy ms 24.10.,tiez som mala priznaky uz dlhsie a viacero testov som vyskusala,vysli negativne.Az dnes mi vysli 2 pozitivne tyzden od meskania ms

pipi89
autor
28. nov 2019

@zuzka547 jeej tak gratulujem 🥰 vyskusam este teda tak v nedelu ak dovtedy mrcha nepride

supucka
1. dec 2019

@pipi89 ja som 16 dní po styku mala pozitivny test... Testovala som v deň očakávanej menštruácie....

milka456
9. dec 2019

Ahoj mňe mešká ms 5 deň a testy sú stále negatívny myslíte že mám skúsiť ešte test ?

denden77
9. dec 2019

@milka456 za pokus to stoji 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre