6. deň mi mešká menštruácia

iviiike
6. dec 2014

Ahojte snažilky 🙂 snažíme sa o bábätko už 5 mesiacov, no nedarí sa nám. Bola som u lekára a vraj mám veľmi malú ovuláciu. Predpísal mi na december Duphaston a Clostilbegyt, ktorý mám začať úívať od 3. dňa menzesu. o týždeň som mala ísť na kontrolu, lenže ho zastupovala doktorka a ona vravela, že ovulácia bola a že máme skúšať najbližšie 2 dni. To bolo 24. novembra. Prvého som mala dostať mrchu ale mešká už dnes 6. deň. žeby som bola tehotná?

raszuz
6. dec 2014

Test?

13adinka
6. dec 2014

A test si si este nerobila?mne na 5 den meskania vysli pekne dve ciarky.tehotna teoreticky mozes byt ked sa o bejby snazite.tak drzim palce aby to vyslo 😉

matuskova003
6. dec 2014

ja som ešte nepočula vyraz malá ovulacia 😅 každopadne tehotna byt možeš. sprav si test 🙂

iviiike
autor
6. dec 2014

Ešte som si nerobila, lebo už 2 tyzdne ma pobolieva podbruško akoby mala prísť mrcha a aj prsia bolia ako pri každej. Tak vysvetlil malú ovuláciu, že je 1 mm, nerozumela som ani ja. A ževraj sa to oplodniť nedá

hviezdicka111
6. dec 2014

@iviiike ale bez testu sa tazko dozvies, ci si alebo nie si tehotna 😀 a ono na zaciatku tehu to vsetko vyzera rovnako ako pred ms...tak bez kupit test 🙂 drzim palce

iviiike
autor
6. dec 2014

Takto večer budem vedieť kúpiť iba v Tecsu značku Pepino, ten je dobrý? máte skúsenosti?

bosoriak
6. dec 2014

@iviiike Po 6 dnoch meskania ti tehotenstvo ukaze uplne kazdy test.

miculiatko
6. dec 2014

@iviiike daj vediet!! Som zvedava no podla mna si tehu. Mozeme byt spolu v augustovkach!!! Zaves foto 😉

iviiike
autor
6. dec 2014

Spodny test som robila okolo 8 a druhy teraz. Na spodnom vidiet dačo, ale na druhom nič ☹ no neviem čo to je teda. Čo si myslíte?

iviiike
autor
6. dec 2014

Bohužiaľ som to nevedela lepšie odfotiť :-I naživo to vidieť viac, aj starky to videl 😀

ssussie
6. dec 2014

Choood si dat kysle uhorky 🙂. Si tehotna 😉 Ja som na prvy ani nestihla dopisat a uz tam bola ciarka a druhemu to dlhsie trvalo - prvy bol 5 dni meskania, druhy tusim sedem 🙂

iviiike
autor
6. dec 2014

Takto to asi vidieť lepšie. Ale je to možné, že prvý test bol so slabou čiarkou a druhy bez??

simonnka2014
6. dec 2014

@iviiike ja vidim na obidvoch druhu ciarku 🙂

iviiike
autor
6. dec 2014

ja na 1 nevidim ☹

zorilka
6. dec 2014

@iviiike Ved ten prvy si si robila skor, nie? Ja na tom druhom nieco vidim. Drzim palce 😉

alby2014
6. dec 2014

Nieco si vypila medzi tym napr, plus najviac HCG je rano po 6 hodinovom spanku v odstatom moci. Ja som 34DC a mam presne take ciarky ako ty dole, mozno trosicku silnejsie a pripisujem to tomu, ze som asi menej od ovulacie ako som si myslela. Urob test rano, potom o dva dni rano a ak silnie si tehu - sme tehu 🙂

iviiike
autor
7. dec 2014

Bohužiaľ aj ranný je čisto negatívny ☹ ☹

bosoriak
7. dec 2014

@iviiike Ak je to pepino, tak ten robi takychto duchov, aj mne tak sposobil predcasnu radost. Po 6 dnoch meskania by ti mal ukazat omnoho silnejsiu ciarku, nie ducha.
Ak vies, kedy bola ovulacia, tak tych 12-14 dni po ovulacii uz 10tkovy test ukaze.

alexandra1104
7. dec 2014

@iviiike ja som cakala az dva tyzdne ked meskali robila test ja by este pockala ci nepridu a spravila neskvor ale ked si spomeniem pri prvej som mala den po tom co neprisla poriadne silne kolajnice som bola v 4tt pri druhom v 6tt a kolajnice tak pockaj uvidis

iviiike
autor
7. dec 2014

Okej, dakujem za názory 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre