5 dní mi mešká menštruácia a test je negatívny

horalka007
12. nov 2012

Ahojte, neviete mi poradiť? Mešká mi 5 dní menzes, po prvom dni meškania som si robila tehotenský test a bol negatívny ani náznak druhej čiarky. Bazálnu teplotu mám ráno 36,43 potom v priebehu dňa 36,8... Tak neviem, či to môže byť tehotenstvo alebo niečo iné... Inak mávam pravidelný menzes... Teraz som mala piatok výtok bez zápachu a farby dnes už bol ráno malý hlien biely a potom čisto priesvitný ako pri ovulácii.. ale teda ovulácia neprichádza do úvahy, keď mi meškajú. Má niekto skúsenosti? Ak viete moc mi to pomôže... ďakujem 😉 želám všetkým pekný deň...

jankaferancova
12. nov 2012

@horalka007 Ahoj,mozem ti povedat len to,ze tehotenske testy nie su vzdy 100%.Treba zajst s svojmu gynekologovi/gynekologicke,tam ti odoberu krv a do hodiny budes vediet ci tehotna si alebo nie.Ja som mala 3 dni po meskani na teste "ducha", o dalsie 2 dni uz bola ciarka pekne viditelna a vyrazna.Zalezi to vsetko od toho ake mnozstvo HCG sa nachadza v moci a aky mas test k dispozicii,teda aka je jeho citlivost.a test naozaj nie je vzdy spolahlivy.Ja by som sa na tvojom mieste vybrala k lekarovi,nech som si naozaj ista 😉

smartbear13
12. nov 2012

@horalka007 Ahoj, pět dní zpoždění už je dost, já jsem například prvního mini douška viděla na testu až 35.DC a stejné čárky až tak 42.DC,takže bych asi spíš vydržela a testovala🙂

soldi
12. nov 2012

@horalka007 ahoj, len tak na uvod- bazalna teplota znamena teplota v pokoji, takze ta, ktoru merias cez den, bazalna nie je 😉

ak si mala negativny tehotensky test na 99% tehotna nie si. s najvacsou pravdepodobnostou Ti len meska ovulacia. kludne ju mozes mat teraz ak mas priesvitny vytok. niekedy sa to stane.
o kolko dni sa omeska ovulacia, o tolko dni sa predlzi cyklus 🙂

angi07
12. nov 2012

Ahoj. Ja som robila test po 3 dňoch a bol negatívny. O týždeň neskôr, takže už mi meškalo 9 dní som mala len slabú čiaru... takže držím palce 🙂

caticak
12. nov 2012

Ahojte,mne meska menzes uz 10den dnes som si robila test a ukazalo mi jednu ciarku 😢 boli ma lavy prsnik a ked nieco zjem je mi zle na vracanie, este pockam do konca tyz.a ak nedostanem pojdem k lekarovi a tak som sa tesila ze budu dve ciarky:(

horalka007
autor
12. nov 2012

ďakujem za rady a odpovede... skúšala som aj dnes po 5 dňoch meškania a test negatívny, tak asi to bude nejaký zdravotný problém... ešte niekdy sa mi to nestalo... stredu idem k lekárovi tak uvidím, čo mi povie..

miska.misiak
12. nov 2012

@horalka007 nevesaj hlavu 😉 ja ked som cakala Vikinku tak mne az 5 test ukazal druhu ciarku a to mi 2 tyzdne meskali 😉 takze drzim palceky a urcite to vsetko dobre dopadne... daj potom vediet, som zvedava 🙂

moncicak26
22. nov 2012

@horalka007 ahojky ja mám zpoždění 11 dní a testy negativní,doktor mi.říkal ze je ještě brzo.na ultrazvuku neviděl.pichnul mi vyvolavacku a uvidí se takže nezoufej 😉

ja1985
26. nov 2012

Ahojte, ja sa chcem opytat, ci moze byt zapal mocovych ciest pricinou meskajucej menstruacie? vdaka za odpovede 🙂

babatkonr
26. nov 2012

@horalka007 Ja som si robila test tiez takto par dni po vynechani MS a vysiel negativny, tak som sa objednala k dokimu, ten mi dal vyvolavacku a povedal, ze ked MS nepride, som tehu. PO vyvolavacke 10 dni, ked MS stale nikde, spravila som si dalsi test a ten uz visiel pozitivny, ale ciarka aj tak nebola nejaka moc silna. Zalezi od toho aku mas vysoku hladinu HCG v krvi. Takze tehu mozes byt a nemusis.

@ja1985 No osobne poznam pripady, kedy to tak bolo, takze myslim, ze zapal moze sposobit meskanie MS

billam
26. nov 2012

MS mešká z rôznych dovodov - prechladnutie, výrazne schudnutie, stres, cysta...

bebinko
27. nov 2012

Ahoj všem, taký mně trápí nedostavení menzes (6 dní) a těhotenský test negativní, nevim jak dlouho mám ještě čekat abych šla stim k doktorovi, chodim tam poměrně částo a nechci si zas připadat jak blbká. U někoho jsem četla ze těhotenstvi ji ukazal test po 14 dnech, tak nevim. Možna to muže byt i cysta, ketrou jsem mela predtim, mam natekle prsa boli a taky v podbrisku mne pichalo, zle mi ale neni... co si otom myslite??

veruska007
28. nov 2012

Ahojte, taky jsem na tom tak. Tesila jsem se na dnesek, ze bud dorazi ms nebo udelam test... a nic. Ms nedorazila, BT vysoka, cipek se nezkracuje ani neotvira, ale test jednoznacne bily 🙄 . Tak zas nic nevim. Ta nejistota je nejhorsi. Chjo chjo.

ngo
15. dec 2012

Ahojte, ja som bola predvcerom u lekara a ked mi robil ultrazvuk, tak mi povedal, ze som asi tehotna, ze tam vidi zvečšenie endometria. Potom mi povedal, ze mi da urobit tehotensky test. Ten vysiel negativne. Potom mi predpisal duphaston. Ked som dosla domov a precitala som si pribalovy letaz, ze ako moze ten liek v zacinajucom tehotenstve ublizit plodu, tak sme sa s partnerom rozhodli, ze ho nebudem brat. Priznaky ma taketo: zväčšné prsia a bolestlive, zväčšené bruško, počas dna mi niekedy na zvracanie, ale nezvraciam, som fajciarka a cigareta mi nechuti, niekedy ma z nej napne, strasny chvilkovy hlad, ocenie v hlave a dva krat sa mi stalo, ze sa mi znizil cukor od nahleho hladu a od druhej obeda vkuse zívam. Priznaky na to aby som mala dostat menstruaciu nemam. Som uplne s toho vsetkeho zmetena a neviem co si o tom mam mysliet. oslednu menstruaciu som mala 9.novembra 2012. teraz by som mala byt cca 5 tyzden a 1 den....poprosim vás o vase skusenosti a co si o tom mam myslit, ze lekar povedal, ze asi som tehotna a test ukazal ze nie

bosacka
16. dec 2012

mne prvy test po vynechani tiez vysiel negativny... a ako tu uz bolo napisane, tie testy maju roznu citlivost a kazda zena ma inu hladinu HCG, takze by som este skusila test 🙂 alebo pockat...
@horalka007 ako si dopadla?

1jitka
16. dec 2012

Rozhodne treba pockat! A hlavne nic nebrat !!! Lekar na ultrazvuku predsa v takom rannom stadiu tehotenstva este nemoze nic vidiet.
Ked som si ja robila test, vysla mi uplne slabulinka ciarka. Takze radim pockat par dni a nechat to na prirodu 🙂
Prajem vela stastia

julik5
16. dec 2012

já měla test negativní i měsíc po vynechání menses, mudr už to krásně viděl na ultrazvuku a stejně to bylo pořád negativní

billam
16. dec 2012

@ngo duphaston sa berie aj na udržanie tehotenstva, pri začínajúcich problemov v tehu...necitaj pribalove letaky, lebo sa zblaznis, co vsetko sa tam mozes dozvedieť...ja som brala duphaston od zaciatku tehu az do 12tt.

vefi89
16. dec 2012

mne mešká 22 dní, test som si robila pred necelým týždňom a je neg... nesnažíme sa o dietko, nemám nejak neobvyklo veľa stresu, tak teraz raďte?! 😅

lauritka
16. dec 2012

@vefi89 no ked odvtedy presiel tyzden, testni znova ;)

fiallinka
16. dec 2012

@ngo možná věř víc doktorovi 🙂, duphaston je v těhotenství běžný, je to takový paradox, ale na skoro všech lécích, které se používají i v těhotenství je napsáno, že v těhotenství nevhodný 🙂. Na druhou stranu, není asi moc důvod, proč bys ho měla brát, když enní žádný problém, někomu se čárky na testu ukážou později, tak to zkus...

kachen
16. dec 2012

Je pravda, ze testy nemusi byt uplne stoprocentni... Nicmene osobne jim verim. Pokud se test udela rano a po terminu menstruace. Jestlize menzes meska 5 dni a test je negativni, tak s nejvetsi pravdepodobnosti tehotna nejsi a ani bych v tom nevidela nejaky zasadni zdravotni problem. Jak pise @billam muze to byt klidne prochladnuti, cysta (vetsinou to tak je, sama pak praskne - osobni zkusenost), i ten stres, proste cokoliv. Pokud bys mela strach, zajdi si k doktorovi, to je to jediny, co muzu poradit.

zuzi0911
17. dec 2012

@vefi89 ak meska dva tyzdne treba ist na vysetrenie a podla neho ti pichne vyvolavacku.

romanka923
2. jan 2013

ahojte.Som tu nová neviem este ako to tu funguje vsetko ale mám na vás otázku už si neviem rady,beriem duphaston na upravenie menštruácie lebo mi meškávala, odvtedy ako som ho nasadila som mala menštruáciu za posledné dva mesiace pravidelne po 28 dňoch,teraz tretí mesiac mi po dobratí poslednej tabletky meška už týžden....2dni dozadu som si robila mamatest a bol neg..:( dá sa na ňho spoľahnúť? pohlavný styk mám pravidelne,praktizujeme s priateľom prerušovanú súlož.....mohla by som aj tak otehotnieť?antikoncepciu neberiem ani som nikdy nebrala...

zuzana2230
20. jan 2013

Ahojte,rozhodli sme sa spriatelom,ze uz je najvyssi cas splodit potomka,priatel sa do mna spravil a o 5 dni som si spravila test,bola som velmi sklama,ze som tam zbadala len 1 ciarocku,ale meska mi mrcha uz 5den,dnes sa partner do mna zas spravil no sak aj ja som sa....dala som aj nohy hore,tak dufam,ze to uz vyjde.Nemohlo by sa stat,ze nemozem mat deti?Aku mame pravdepodobnost,ze sa to stane?Nemohlo to prvy krat aj preto,ze som na to stale myslela?Poradte mi prosim ☹

anjelicek26
20. jan 2013

@zuzana2230 - odporucam zakladny kurz biologie nastudovat terminy ovulacia, plodne dni, plodny hlien) a citat pribalovy letak tehotenskeho testu (kde je JASNE napisane, ze sa ma robit 14 dni po styku)

vladkova
20. jan 2013

HLAVNE je na to nemysliet stale... ja som mala aj po 10 dnoch negativny a na 12 pozitivny .. hlavne no panik a no stres... 🙂 🙂 🙂 🙂 a vsetko bude vporiadku

megy
20. jan 2013

@zuzana2230 holka, nevím, kolik ti je, ale myslím, že tento příspěvek akorát hraje na tvou nezralost. a podivuji se nad tvým myšlením :-/ 😲promiň, ale mě to přijde z tvé strany strašně ulítlé takový příspěvek a je mi jedno, kdo se do mě pustí 🙂

zuzana2230
20. jan 2013

Ale ja som si ho robila aj vcera to uz bol16 den,menstruaciu nemavam pravidelnu.

zuzana2230
20. jan 2013

@vladkova dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre