5 dní mám bolesti v podbrušku. Som tehotná?

lucik174
2. jún 2017

Ahojte babenky prosim vás s partnerom sa uz dlho snažíme dieťatko ale niako sa nedarí. No tento mesiac mi mešká menstruacia uz 5 dni bolesti v podbrusku som mala ako keby som mala dostat ale neprišla iba bolesti take slabé boli stále. Predtým som mavala pravidelne menstruaciu. Robila som.si uz asi 4 testy a stale je tam iba jedna ciarka mala to niektorá s vás ?

deti95060810
2. jún 2017

tehu by test už ukázal....Takže najskôr k lekárovi...

katka708
2. jún 2017

Ja som to tak mala. Pozitívny test mi vyšiel cca po 3 t meskani.
Kým som sa dostala ku gynekológovi, bola som v 8-9 t.

deti95060810
2. jún 2017

@katka708 tak to je tak akurát, neviem načo sa tam niektoré trepú už hádam v 4-5 tt

anaj44
3. jún 2017

@lucik174 ja som mala take pocity ako keby som mal kazdu chvilku dostať svoj cyklus , test mi vychádzala iba jedna čiarka az ked som sa objednala na vyvolavačku cyklu tak den pred tým som si robila 4 testy a boli na každom 2 čiarky bolo to cca 3t kým sa mi objavili

gabona1
3. jún 2017

Držím palce, môžeš byť kľudne tehotná, aj ja som tak mala, že najskôr na teste nič a po 2 týždňoch dve čiarky...

lucik174
autor
3. jún 2017

Dakujem babulky skusim test zopakovat dalsi týždeň držte palce 🙂

slniecko323
3. jún 2017

@lucik174 ak sa budes opat testovat, tak Ti odporucam test ClearBlue.. Stoji sice okolo 8 eur, ale je mne sa osvedcil. Ukazuje aj tyzden, v ktorom si.. ak si tehotna

nelinka2009
4. jún 2017

To je skoro na test pockaj dva tyzdne a urob znova ak to nedostanes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre