5 dní do menzesu je test pozitívny

kristinka56667
19. jún 2024

5 dni do menzesu je pozitívny mali ste tiež podobný výsledok

majkabambulik
19. jún 2024

Blahozelame🎂 vitaj medzi nami mamickami co tiez sa tesime na nase krasne babiky o 9 mesiacov, tes sa, oddychuj a oslavuj!

takacovama
19. jún 2024

ved ludne sa moze stat aj pred tym ako ti ma prist menzes 🙂

kristinka56667
autor
19. jún 2024

@majkabambulik ďakujem nemôžem uveriť tomu stale

bejbs123
19. jún 2024

Ja by som este vydrzala a privelmi sa netesila,mne to pride ako kanalik,este by som urcite otestovala inou znackou

kristinka56667
autor
19. jún 2024

@bejbs123 vraj baby top je. Dobrá značka

stellarstar
19. jún 2024

@kristinka56667 ja by počkala na MS či bude meškať a ptm testovať, dôvod neskor môže byť test negatívny a žena môže mať biochemické

pininka1
19. jún 2024

Áno aj ja som mala takéto pred MS.

alina765
19. jún 2024

Gratulujem aj ja som mala taký 5 dní do menzesu držím palce 😍

ysseba
19. jún 2024

@kristinka56667 Ja som mala takýto a tehotná som nebola. Veľmi Ti držím palce, ale ešte radšej čakaj s radosťou

kristinka56667
autor
19. jún 2024

@ysseba to je mama test ze

ar3m1s
19. jún 2024

Toto je moj test 10 dni pred ms 🙂 tehotna som nebola len sa mi posunula ovulacia o niekolko dni zato to je az 10 dni pred ms ktora prisla. Vsetky ine testy boli negativne. Radsej tymto testom never aby si nebola sklamana

ysseba
19. jún 2024

@kristinka56667 ano, to je mama test a podotykam, ze nie len na nom som mala takehoto “ducha”, ale aj na pepine a baby top teste. Ved vsetky funguju rovnako - detekuju hCG v moči. Ale je kopec bab, ktore mali takehoto ducha a maju prosperujuce tehotenstvo, verim, ze aj tvoj pripad to bude. Ja som hned vedela, ze to neni u mna dobre, lebo spravila som 5 testov a vsade bola takato ciarka, nesilnela. Sprav si test, idealne o 2 dni a uvidis. Mala by byt silnejsia. Inak o prve dieta sme sa snazili 3 roky, vies kolko testov som za tu dobu spotrebovala? A nikdy som nemala ziadnu ciarku na teste, ani naznak, vzdy snehobiely, takze toto mi bolo zahadou, co uz 🤷🏼‍♀️

bejbs123
19. jún 2024

@kristinka56667 Ja netvrdim,ze z toho nemoze byt tehu,ale ja neuznavam,aby sa niekomu gratulovalo 5dni pred ms a na skoro priehladny test,drzim palce,nech to vyjde,ale netesit sa priskoro,aby z toho nebolo sklamanie

kristinaskokanova
20. jún 2024

@kristinka56667 áno aj ja som mala taký presne 5 dni pred ms testovala som každý druhý deň a čiarka iba silnela v deň ms som už mala koľajnice ako hrom držím palčeky ja som teraz 7tt

siska25
20. jún 2024

@kristinka56667 ja som tiez mala taky test 5 dni pred ms. Teraz uz ma syn 2,5 roka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre