5. deň mi mešká menštruácia a stále mám slabé čiarky na testoch

lulalulalusita
28. okt 2021

5 deň menstruacia mešká a stále mam slabé čiarky na testoch vôbec nesilniu si stále rovnaké

katulastraka
28. okt 2021

Ved skus iny test

lulalulalusita
autor
28. okt 2021

@katulastraka skúsila som stále tak isto

ki_ki2
28. okt 2021

No ja som mala rovnaké čiarky až po 2 týždňoch meškania 😅 tiež som stále testovala . Teraz som v 21tt . Urob až o 2 dni ďalší test

ailiba
28. okt 2021

@lulalulalusita odkedy testujes? Ak už týždeň a je to stále rovnaké, tak je to na zváženie. Ale zato čiarka je pekná. Pri prvom tehu som ani ja nemala silnejšiu. A testujes v rovnakom čase?

luci_ba
28. okt 2021

@lulalulalusita ani ked prilozis k sebe testy z 1., 3. a 5 dňa? Ani tak nevidno rozdiel?

miadi
28. okt 2021

Tak si kup nejaku lepsiu znacku ale toto je dost Jasne pozitivny test mozes sa objednat k dr na potvrdenie teho z krvy.

oblecenie99
28. okt 2021

@lulalulalusita Nemala som nejak extra silnu ani na jednom teste, a ta slabá čiarka tu teraz pobehuje 😉

lulalulalusita
autor
28. okt 2021

Testujeme sa od pondelka obeda ja som si robila 2 dni pred a test pozitívny som nemala

lulalulalusita
autor
29. okt 2021
lulalulalusita
autor
29. okt 2021

Dnes ráno som si urobila a zdá sa že pomaličky silnie horný test a spodný je zo včera čo hovoríte 🙏na to vy baby 😍

luci_ba
29. okt 2021

@lulalulalusita no vyzerá veru ze silnie 😍

richarsivak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok2021dt
15. apr 2022

vrchny vcerajsi spodni dnes , musela som mat posunutu ovulaciu dnes mi meska 3den podla apky cykli mavam 31 dnove posledne dva mesiace , folikul na 13 den este nebol dominantny cize podarit sa muselo koncom mesiaca marec dva dni dozadu mi vysiel aj digitalny clearblue 1-2 + a taktiez aj do prudu mocu clearblue tycinkovy mi vyslo plusko . myslite ze to bude fajn? stvrtok cize vcera som bola na lrv no v krvy mam zatial hcg 25,83 som v tom nova jednalo by sa o prve tehotenstvo snazili sme sa 2,5 roka … Mam pcos s IR schudla som 12kil s podarilo sa spontanne samo ani neviem jak . Prosim o kazdu radu dakujem krv ma caka az utorok kedze idu sviatky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre