4 dni mi mešká menzes. Je toto pozitivny test?

bublinka2215
30. dec 2020

Ahojte všetky žienky. Chcem sa len uistiť. Som 4 deň vynechania Menštruácie. Dnes som si robila test. Vyšiel takto. Poslednú menštruáciu som mala 26.11. Podľa Ovu testov ( oba rovnako tmave prúžky) som mala 18.12. Cítim oba vaječníky. Iba taká ťahavá bolesť. Test mi vyšiel takto. Myslíte, že mám testy skusiť opäť o 2-4 dni? Sú sviatky tak k doktorovi behnem po Novom roku. A na záver, gynekologóg vie rozoznať tehotenstvo na ultrazvuku v 6. Týždni, či neskôr? Ďakujem krásne ❤️

martinaju
30. dec 2020

@bublinka2215 ano je pozitivny. Gratulujem 🙂 a ano vie

babovka2321
30. dec 2020

@bublinka2215 kym nemas problem (neznesitelna bolest, krvacanie, spinenie), staci sa objednat na cca 9tyzden 🙂 aspon ta nevystrasi vopred doktor, ze naor nic nevidi alebo srdiecko este nebije a podobne 🙂 zbytocne skor, kym nie je problem

veronikaszabova
30. dec 2020

@bublinka2215 gratulujem ❤

babulka97
30. dec 2020

@bublinka2215 nie je treba je pozitívny až až, môžeš ísť aj v 6tt ale lepsie je ísť asi v 7,8 tt nech je pekné aj srdiečko vidieť už

adri2626
30. dec 2020

Gratulujem, ste tehotná!
Ja som mala takýto test na 5. týždeň a 3 deň a o 2 dni mi vyšiel už krajšie.
Gynekológ to už bude vedieť rozpoznať.

jaskolka
30. dec 2020

Samozrejme, je pozitívny. Ak nemáš nijaké problémy, tersz ci v minulosti, úplne ti stačí ísť aj neskôr na gyndu, aby bolo pekne vidno ❤️. Zavolaj a oni ti dajú termín podľa menštruácie.Ono aj skôr už je možné vidieť tehotenstvo na usg, ale ako vravím, v takom 7-8 týždni už potvrdia aj bijuce srdiečko, možno aj s knižkou už odídeš 🙂

katkami123
30. dec 2020

Áno

luciannka83
30. dec 2020

Test je pozitivny.❤️

bublinka2215
autor
30. dec 2020

@adri2626 Adri a je normalne že sa stále cítim ako keby mi mala prísť menštruácia? A aj citim oba vaječníky? Také tupé ťahanie? Ďakujem ❤️

vollino5
30. dec 2020

Gratulujem 😎

amelie2017
30. dec 2020

@bublinka2215 ano, test je pozitivny. A tie menstruacne bolesti a tahanie vajecnikov je tiez uplne normalne. Ja som vzdy mala bolesti ako na ms tak 2 tyzdne po jej meskani a potom sa to ukludni.

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikasz
31. dec 2020

@bublinka2215 ano pozitivny 🤗
Ja som bola na usg v 6+5tt a uz bilo krasne srdiecko. Ale moze tam byt prve tyzdne aj odchylka, preto vacsina gyn odporuca prvu kontrolu az po 8tt kedy uz naozaj na usg nieco vidia.
Pokial nekrvacas, nemas bolesti, tak by som pockala s kontrolou.
Len si nasad kys.listovu

bublinka2215
autor
31. dec 2020

Dakujem ste úžasné. My sme sa snažili od júna. Kyselinu beriem mesiac. Snáď bude všetko v poradečku. Ak to niekomu pomôže tento mesiac som celý si testovala ovu testami z pilulky, tie kiwu wuki, kúpila som si tinktúru z alchemilky a včelú materskú kašičku v striekačke. Ešte sa predčasne nebudem tešiť, nech to neurieknem. No bola som prekvapená, keď som zbadala, že je tam toto. Ja som od leta prečítala snáď každú jednu diskusiu. Tak som potešená, že som sa mohla konečne zúčastniť ❤️❤️❤️

snazilka777
1. jan 2021

@bublinka2215 gratulujem ❤️

bublinka2215
autor
1. jan 2021

@snazilka777 dievčatá, dnes ráno som si robila ten istý test a test bol o niečo slabší:( je to zlé znamenie?

bublinka2215
autor
1. jan 2021

Takto dnes rano

martinaju
1. jan 2021

@bublinka2215 nemusí byť, mohol byť viac zriedený moč (viac si pila) takže nestresuje a nerob závery. Sprav test zajtra a porovnaj so včerajším ideálne v noci nepiť. Držím palce nech všetko dobre dopadne 🙏🏽✊🏽

bublinka2215
autor
1. jan 2021

@martinaju len stále u mna pretrvávaju mierne bolesti ako keby mam dostať. Tak mam celkom obavu. Ešte som tehotna nebola tak to neviem poúdiť. Myslím pozitívne ❤️

martinaju
1. jan 2021

@bublinka2215 mierne bolesti ako na ms su uplne normalne na začiatku tehotenstva. Hlavne sa nestresuj to bábätku nepomáha. Ak máš ešte testy sprav zajtra ráno. A najistejšia je vždy krv.

bublinka2215
autor
1. jan 2021

Testy som porovnala a sú rovnaké. Počkám aspoň do nedele a v Pondelok sa objednám doktorovi. Len vdaka situácie aká je, som zvedavá kedy budem mocť prísť. Veľmi dúfam, ze to je v poriadku a doktor twhotenstvo potvrdí

mikasz
1. jan 2021

@bublinka2215 zopakuj o 2dni, test by mal byt tmavsi. Drzim palce

martinaju
1. jan 2021

@bublinka2215 ozaj moze byt problem len ze si vela pila tak sprav test zajtra alebo v nedelu. Ak nemáš nejaké problémy myslím že ta moc skoro neobjedná, pretože na sone nebude ešte nič vidieť, pytaj sa aspoň na krv.

bublinka2215
autor
1. jan 2021

Myslite, že sú naozaj pozitivne?

martinaju
1. jan 2021

@bublinka2215 ano su pozitívne a spodný je o malinko tmavší podľa mňa ako je to naozaj maličky rozdiel ale je. Aj keď ideálne porovnávať fotky lebo testy po limite by sa nemali odčítavať. Skús spraviť test v nedelu, bude to istejšie a ak by sa dalo behni na krv.

bublinka2215
autor
1. jan 2021

@martinaju no tej spodny, na tej fotke je z pred dvoch dní 😔

martinaju
1. jan 2021

@bublinka2215 klud včera si určite bola dlhšie spala a určite aj viac pila... je viac zriadeny moč a takže je normálne že test je takýto. Sprav za dva dni a uvidiš bude tmavší 🤞🏽🤞🏽

nela6
1. jan 2021

@bublinka2215 oba vyzeraju rovnako, netestuj tak skoro, odporuca sa 2dni pauza, ja som dala 5 a rozdiel aspon bolo vidno a obrovsky, aj ked bola to ta najdlhsia doba cakania 🙂

bublinka2215
autor
1. jan 2021

Mne kamoska povedala ze moze to byt ze zacinajuce tehotenstvo mozno konci ked po dvoch dnoch je to rovnake alebo skorej slabsie

bublinka2215
autor
1. jan 2021

Vy ste vsetky take uzasne a mile a podporujuce ❤️❤️❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre