4 dni mi mešká menzes a test je negatívny

wejti
13. apr 2014

Ahojte, chcem sa s Vami podeliť a zároveň chcem počuť Vaše názory. 4 dni mi mešká MS, (zvyčajne ju mám ako hodinky), prsia ma bolia tak že sa ich nemôžem ani dotknúť a zväčšili sa mi, 3 deň meškania som si urobila tehotenský test, vyšiel negatívny. Je to vlastne 30 DC, a mal by byť 16 DPO. Mali ste podobné skúsenosti ? Napr. s tým že test bol negatívny a boli ste tehu ? 🙂 Naozaj by som to strašne chcela. Ďakujem za rady, názory a skúsenosti ! ;) Krásny deň !

mirka1011
13. apr 2014

@wejti tak niekomu ukaze skor, niekomu neskor, skus znovu za nejake 3-4 dni 😉

jurly
13. apr 2014

treba pockat a o par dni skusit znova

lucike2
13. apr 2014

@wejti Poznám veľa žien, ktorých test bol negatívny aj týždeň. Treba trpezlivosť, a podľa toho, čo píšeš, si ja osobne myslím, že tehu si 🙂

zuzanulienka
13. apr 2014

ja som si robila test asi po týždni a ukázal, že nie som tehotná, o 2 týždne som navštívila lekára, ktorý mi potvrdil, že som tehotná, skús ešte počkať a zopakuj o pár dní

wejti
autor
13. apr 2014

Máte pravdu, počkám ešte 🙂 Aj keď tá nevedomosť je najhoršia, a zároveň také malé očakávanie že čo a ako 🙂 Som akási malátna, a mám o pár stupňov zvýšenú teplotu, a kríže ma bolia. No v každom prípade, som neuveriteľne zvedavá 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre