3 roky sa snažíme a teraz mi mešká menštruácia 2 dni

ivankapuskkva
5. sep 2024

Čaute babenky,. Chcem sa vás spýtať možno niektora z vás mala taky podobný problém tak mi aspoň dúfam budete vedieť pomôcť. Partnerom sa snažíme o babo ale za 3 roky sa nam to nepodarilo, a teraz po troch rokoch to je tiež také zvláštne. Menštruacia síce mešká 2 dni, ale tehotensky test mi vyšiel negatívny. Ale mam brucho tvrdé aj pod bruchu a cele bruško, jemne bolesti ako kŕče podobne čo sa tyka menštuacie ale nemam menštuaciu. Prsa tie mam plne aj boľavé bolia ma len strany po prsiach ale to mi zvykne bývať pred menštruaciou. Ale stim bruškom niejako spokojná niesom niekde som to čítala že môže to byť roztiahnuta maternica ale test je negativny ďakujem za odpoveď ❤️

anjelicek26
5. sep 2024

Tri roky je strasne dlha doba, chodite do centra, viete, kde je problem? To, co popisujes moze byt "ine", ale pokial je test negativny, tak je negativny. Obcas obycajny hormonalny vykyv spravi kadejake priznaky, snazili sme sa velmi dlho o najmladsieho syna, viem svoje, clovek sa moc pozoruje..

deti95060810
5. sep 2024

roztiahnutá maternica? ale už ? to bude asi len pms...

rembura
5. sep 2024

no neviem, povedala by som, ze ti proste meska menstrucia a priznaky su take, ze sa kazdu chvilu dostavi 🤐

januska12323
5. sep 2024

To ste ešte neboli u lekára?

viestta
5. sep 2024

S najvacsou pravdepodobnostou pride menstruacia. A ta roztiahnuta maternica? Aj keby si bola tehotna, tak sa roztahovat zacne o par tyzdnov.
Odporucam vase marne snazenie riesit s lekarmi, cim skor tym lepsie. Po roku snazenia je uz najvyssi cas, nie to po troch

cica8
5. sep 2024

@januska12323 neviem ale my sme sa snažili 3 roky a keď nás to už prestali baviť tak sa podarilo... Doktorka ma pritom posielala po všelijakycv vyšetreniach ale nebola som

andrejka2424
5. sep 2024

To fakt 3 roky a nič ste neriešili? My sme sa po necelom roku s manželom dali vyšetriť- obidvaja a zistili sme, že deti mať nebudeme. Tak namiesto nezmyselného kupovania testov treba ísť na vyšetrenie. Veľa šťastia.

anjelicek26
5. sep 2024

@cica8 kamoska tiez tak, po dva a pol roku konecne k lekarovi a zistili, ze jeho spermie su uplne na figu, pocet doslova 0, prekonal nejaky silny zapal v detstve podla urologa...museli ist do darcovskych spermii.... druha znama menopauza v 22 rokoch (uplne vazne), dve deticky si nakoniec adoptovali... ale mohli by sa aj 3-5-10 rokov snazit a nic by s toho nebolo a takto uz maju druhe dietatko doma, nestracali cas... tie vysetrenia su dolezite, ked to "nic nie je" tak super, pockaju... ale ak treba pomoct?

elli333
5. sep 2024

Je mi to luto, ale tehotna zrejme niesi, testy mas negativne. Treba ist na vysetrenia kde je problem lebo takto sa mozte snazit aj par rokov a potom zistit, ze deti nikdy mat nebudete lebo je neskoro. Pritom mozno ide o problem ktory je riesitelny

ivankapuskkva
autor
5. sep 2024

@anjelicek26 ďakujem pekne❤️

ivankapuskkva
autor
5. sep 2024

@rembura ďakujem

ivankapuskkva
autor
5. sep 2024

@januska12323 nie nebola som ešte neviem lebo je to chociako raz tak a raz tak niekdy brucho je meke ale na dotyk sa stvrdne cele brucho palenie zahy som mala už tiež ale len na par hodin od vtedy je všetko ok tak neviem

ivankapuskkva
autor
5. sep 2024

@andrejka2424 ďakujem veľmi pekne, ako tak za tie 3 roky som mavala normálne aj pri pohlavnom styku som dosiahla aj vyvrcholenía, teraz niejako už nie

sisa_s
5. sep 2024

Otehotnenie nezalezi od tvojho vyvrcholenia...chod za gynekologom, ze sa 3r snazite a nic, on ti odporuci dalsie vysetrenia

ivankapuskkva
autor
5. sep 2024

@sisa_s ďakujem ❤️

januska12323
5. sep 2024

Tak choďte na vyšetrenia, možno ste len zbytočne čakali tri roky.

ivankapuskkva
autor
5. sep 2024

Baby ešte jedna otázka je normálne že sa mi ukázalo hnedaste špinenie?

sisa_s
5. sep 2024

@ivankapuskkva moze to byt zacinajuca menstruacia

ivankapuskkva
autor
5. sep 2024

@sisa_s ďakujem ❤️

katuli3nocka
6. sep 2024

@ivankapuskkva po 2 dňoch meškania menštruácie by už test niečo ukázal. Skôr mi príde, že si vsugerovávaš príznaky tehotenstva. Už po roku sa odporúča to riešiť s nie 3 roky čakať. Možno je niekde problém a preto sa nedarí a treba ho riešiť. Nehnevaj sa, ale toto je skôr začínajúca menštruácia ako tehotenstvo.

vevebono
6. sep 2024

My sme sa snažili 4 roky. Teda nechránili, snaha nás po roku prešla, na testy som nemala chuť. A zrazu ani nevieme ako a mám tu malú blchu

ivankapuskkva
autor
6. sep 2024

@vevebono ďakujem veľmi pekne neviem pretože to mam už niejake dní celkom zvláštne zas tehotenské priznaky nemám, ale 2 deň mam dosť sylne hnedy výtok a pod bruchom ma boli ako pri menštriacii, prsia sú tiež dosť návrete a bolave a to bruško tvrde je stale pri dotyku viac tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre