3 mesiace po kyretáži

libu88
1. jún 2024

Ahojte baby mala by som takú otázku na vás Kyretáž som mala 5.4. kvôli missed ab ... Z priateľom by sme veľmi chceli bábätko , chcela by som sa spýtať či sa tak už môžme snažiť o ďalšie ? Lebo menštruácia prišla bola taká ako obkivlá 6 dňová lekárka povedala že je všetko ok
Všetci hovoria niečo iné podľa vás mohli by sa to podariť aj keď tomu budú len 3 mesiace 5.6?

stellarstar
1. jún 2024

Keď z gyn hľadiska je všetko OK tak kľudne

jaskolka
1. jún 2024

Jasne, keď si v poriadku po gynekologickej stránke, co ti aj povedala doktorka, tak kľudne sa začnite snažiť
Mne (1x MA) povedala, ze po prvej menštruácii už je to znak, ze sa telo dalo do poriadku, a ze po 3 mesiacoch už sa v pohode môžeme začať snažiť znova. Potom nasledovali dve bezproblémové tehotenstva.

luciabasistova
1. jún 2024

@libu88 ahoj ja som o 3 mesiace po kyrete otehotnela a všetko prebehlo v poriadku..

valentinaaa5985
1. jún 2024

@libu88 ja som podstupila kyretáž 25.4.2024 kôli MA... prvý menzes mi prišiel po 32 dňoch... V pondelok idem na kontrolu.... Bola som v 17 Tom týždni a dieťatku prestalo byť srdce v 14tom týždni.... Po prepustení z nemocnice mi povedal čakať tr mesiace, v nemocnici dva cykly... Tu na konikovi som čítala že sa podarilo niektorým aj po prvom menzese a mali zdrave tehotenstvo.... Ja naozaj túžim byť opäť tehotná mať zdravé tehotenstvo a zdravé dieťa

michaela329
1. jún 2024

@libu88 3 mesiace sú ok, ak si v poriadku. Ja som po ma v 16tt a kyrete mohla po 4 mesiacoch.

evickuska
1. jún 2024

@libu88 ja som s prvym synom otehotnela 10 dni od potratu, do dnes neviem ako to bolo mozne 🤷‍♀️

mimuska328
1. jún 2024

@valentinaaa5985 ja byt tebou počkám tie 3 mesiace lebo kyret je veľký zásah do tela. Áno po prvej ms sa môžu snažiť ženy ktoré spontánne potratili a vyčistili sa samé.. ale aj to ze si bola už vo vyššom týždni tehotenstva ako keď žena potrati na začiatku

valentinaaa5985
1. jún 2024

@mimuska328 jasné.... Chcem počkať pár mesiacov.... Vrátim sa do práce.... V pondelok idem na kontrolu uvidím čo povie doktor ako sa liečim.... Zájdem ku kaderníčke, kozmetičke.... Budem sa zaoberať sebou... Svojou pohodou....

viky_21
1. jún 2024

Ja som bola na kyret pre to isté 18.12 .. 29.1 prišla ms a hneď po tejto ms som otehotnela 🙂 mam našťastie zdravého 2,5r chlapca. Držím palce 🙂 .. ak bolo na kontrole všetko ok už by som šla na to

valentinaaa5985
1. jún 2024

@viky_21 Ahoj... Smiem sa spýtať v ktorom týždni si bola... Tak gratulujem... Ani ja si nič iné neželám len byť tehotná mať zdravé tehotenstvo a zdravé dieťatko

viky_21
1. jún 2024

@valentinaaa5985 je pravda, ze ja som bola na začiatku tehotenstva bol to nejaky 6-7tt. A robili ti aj nejaké testy, že prečo sa to stalo ? Silno držím palce aby to vyšlo aj tebe 🤞🤞

valentinaaa5985
1. jún 2024

@viky_21 ešte v nemocnici robili hystologiu ale nič z nej nevyšlo čo sa stalo a prečo.... V pondelok idem ku gynekologovi tam mi spravi odbery... Dúfam že budú dobré výsledky....

viky_21
1. jún 2024

@valentinaaa5985 mňa poslal hneď aj na hematologiu či tam náhodou niečo nie je a počula som, ze zvyknú posielať aj na alergologiu ak by náhodou.. musí to byť strašne v takom týždni prísť o babo .. veľa síl prajem

libu88
autor
1. jún 2024

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre