3 dni mi mešká menštruácia

kristy942003
18. sep 2024

Ahojte chcem sa spýtať bola som 12.9 u gynekológa na prehliadke robil mi sono cez vaginu mala som vtedy 4 dni do menštruácie mám aplikáciu kde mi ukazuje kedy mám dostať ale menštruáciu som uz mala dostať a stále ju nemám mám bolestivé prsníky ako vždy pred menštruáciu aj zvláštne chute mávam ich vždy ked mám pred menštruáciou mám strach ze budem znova tehotná test som si radšej od strachu ani nerobila myslite ze keby som bola tehotná ze by zo doktor videl na ultrazvuku? Ďakujem za odpovede 🙏❤️😌

crazy_cat_lady
18. sep 2024

doktor este nemusel nic vidiet, lebo by to bolo skoro, asi nic ine ako test ti na tvoju otazku odpoved neda 🙂

elenka.k
18. sep 2024

@kristy942003 neviem, či by už videl - skôr áno / možno vak /, ale všimol by si zväčšenú maternicu, podľa mňa

zuzkacik4
18. sep 2024

Nie, v case prehliadky este nemohol nic vidiet, aj keby si tehotna... jedine spravit test

kristy942003
autor
18. sep 2024

@elenka.k No môj gynekológ ma ešte 4D ultrazvuk tak si myslím ze určite by sa mu tam niečo nezdalo keby som bola tehotná 😌 mám strach mám 1.rocneho syna teraz v septembri mal rok momentálne nechcem byt znova tehotná je to ešte dosť skoro pre mňa tak dúfam ze nie 🙏

ankare
18. sep 2024

@kristy942003 a chránite sa počas sexu?

kristy942003
autor
18. sep 2024

@ankare No keby som sa chránila tak by som asi nemala strach ze budem tehotná 😌❤️

tinalia
18. sep 2024

Neviem ci by nebol vidno maximalne gestacny vak, zalezi kedy si mala ovulaciu a kedy bol pohlavny styk.. a ked nechces dieta, tak preco sa nechranite? 🙈

crazy_cat_lady
18. sep 2024

nechces byt/bojis sa, ze budes tehotna ale nechranis sa a potom tu mas stresy, to je k comu dobre? :D

januska12323
18. sep 2024

Nechápem tomuto zmýšľaniu, dieťa nechcem, chrániť sa tiež nechcem, test sa bojím robiť no tak čakaj pár mesiacov a ani test nebude treba.

kristy942003
autor
18. sep 2024

@januska12323 ja som sem neprisla po radu aby ste mi tu písali a pýtali sa ma prečo som sa nechránila ked nechcem mať dieťa neviete prečo som sa nechránila nesadla mi ani jedna antikoncepcia bývalo mi z toho zle a mala som zdravotne problémy s toho kondom je niečo také jak ked by ste si ani nič nedali s našej skúsenosti dal si kondom a vzniklo s toho ze som zostala tehotná a teraz mám syna takže ako sa dá ešte chrániť ? Nebudem si predsa dávať antikoncepciu ked mi nerobí dobre

kristy942003
autor
18. sep 2024

Nechápem ľudí co sa ešte pýtajú prečo sa nechraniš ked nechceš dieťa ked ani nemáte tušenie prečo asi sa nechránim slušne som sem prišla po radu aby ste mi slušne poradili ci by to doktor uz videl na ultrazvuku ked ma 4D alebo nie to je všetko nie aby ste sa ma pýtali prečo toto a prečo hento

biglovemom
18. sep 2024

Ja som bola asi v 3-4tt u gynek, nebol este gestacny vak ale videla zacinajuce tehotenstvo.
Tal ktovie ci to zalezi od gynek alebo utzv….

sense
18. sep 2024

Sprav si test

ovaaa
18. sep 2024

Sú aj iné druhy ochrany ako ant.a kondóm...asi tak a či si tehotná? Treba si urobiť test aké určite neskôr. Meškajúce menštruácia je aj zo stresov takže kľud.

januska12323
18. sep 2024

@kristy942003 mne je úplne jedno ako sa chrániš ale keď dieťa nechceš máš to riešiť s gynekológom a nie teraz dúfať, že tehotná nebudeš. Sprav si test.

zuzuliennka1
18. sep 2024

@kristy942003 takto skoro na ultrazvuku nevidno nic.
postup je takyto - meska menzes, spravis si domaci test, na nom 2 ciarky, zavolas gynekologovi - objedna ta na prehliadku, tiez bude az o par tyzdnov, kedze na zaciatku na ultrazvuku nic nevidno, ani keby to bol ultrazvuk vyvinuty NASA.
kazde nakoniec uspesne tehotenstvo - na uplnom zaciatku na uzv proste aj tak nevidno. ;)

kristy942003
autor
18. sep 2024

@januska12323 Vaša rada ma nezaujíma ked riešite ci sa chránim alebo nie a pýtate sa ma prečo toto a prečo hento. Sú tu ľudia ktorý poradia aj bez tých otázok. Nepotrebujem aby ste mi kázali s kým čo mám riešiť a podobne ja som riesila a viem to aj bez vás bohužiaľ antikoncepciu uz nechcem po tom čo som ich vyskúšala uz veľa a ani jedna mi nesadla…Takže poprosím keby ste mi nedávali otázky ja som sa pýtala vás ostatných a prišla som sem po radu nie aby ste sa pýtali vy mňa prečo sa nechránim a podobne to mi teraz nepomôže ale vaše rady vás všetkých mi pomôžu 👍

kristy942003
autor
18. sep 2024

@ovaaa Som ešte mladá mám 21 neviem ešte aké iné su ochrany skúšali sme len tieto ked som aj gynekológovi hovorila ze otehotnieť uz nechcem nič iné mi neporadil len antikoncepcie a potom sme ich menili jak ponožky

crazy_cat_lady
18. sep 2024

radu si dostala, sprav si test a uvidis na com si, a ak ti gynekolog poradil iba jeden druh antikoncepcie, asi je nacase ho vymenit, pretoze moznosti je vela (samozrejme, mozno to bolo s ohladom na tvoj zdravotny stav/moznosti atd, to uz my nevieme)

januska12323
18. sep 2024

Tak ti len držím palce aby to bolo zo stresu.

selenka7
18. sep 2024

Lenze doktor ti nespravil 4D USG, len obycajny bezny vramci prehliadky. 4D robi tehotnym a da si za to zaplatit predsa. A co sa tyka antikoncepcie, kondom je urcite lepsi ako nic ked ho pouzivate spravne, plus nesexuj uprostred cyklu, v case ovulacie a minimalizujes tym sancu otehotnenia.

ankare
18. sep 2024

@kristy942003 dieťa nechceš, ale sa nechranis? Si mladucka, myslí na ochranu Ty. Chlap môže odísť a dieťa Ti ostane navždy. Máš vlastné bývanie? Máš dostatočný prijem? Mysli trošku dopredu a nepokaz si život svojou nezodpovednostou.

ankare
18. sep 2024

@kristy942003 a ešte máš aj ročné dieťa... no s panombohom... Začni sa správať ako dospelá.

paulina291
18. sep 2024

Baby ti tu ale naozaj dobre radia. Riadiš sa čisto appkou- maximálne nespolahlivý spôsob sledovania si cyklu. Vôbec ti ms nemusí meškať, iba sa omeškala ovulácia a ms ti ešte normálne príde. Ak tak veľmi nechceš otehotnieť a ani sa chrániť , tak si naštuduj plodné a neplodné dni a aspoň to si odsleduj. Ak ti nastane ovulácia a budeš to na isto vedieť, tak po nej už neotehotnieš. Ak skombinuješ toto plus kondómy, tak je naozaj malá šanca na otehotnenie.
A neviem, ak sa bojíš že si tehotná, tak si urob test. Ak si myslíš, že sú to tehotenské príznaky, tak už musí byť test pekne pozitívny.

kristy942003
autor
18. sep 2024

@paulina291 Ďakujem konečne niekto kto to vie pekne a slušne napísať 🙏 a zároveň aj poradiť ❤️

patta89
18. sep 2024

@kristy942003 ak nechces byt tehotna a antikoncepciu nechces, tak si daj hormonalne teliesko...ja ho mam a nemusim sa bat, ze otehotniem...a teraz si sprav test, ten Ti da odpoved, ci si alebo nie...ked Ti uz meska ms, mala by di to na teste vidiet

miracle25
18. sep 2024

@kristy942003 snáď to dopadne tak ako dúfaš a tehotná nie si, potom nám daj vedieť ako si dopadla 🙂

danielad9
18. sep 2024

@kristy942003 nie nevidel by nič. Pravdepodobne by neviedel nič ani teraz. Uvidel by pravdepodobne niečo až cca v 5-6 tt. Skús si spraviť test. Meškať môže z rôznych príčin a my to tu naozaj nezistíme

eri28
18. sep 2024

Moc by som sa nespoliehala na plodne a neplodné dni, sesterka otehotnela cez neplodné pomaly pár dni pred menzesom, a s tou antikoncepciou ti rozumiem sama som vyskúšala všetky a nič mi nesadlo, čiže nech si tu žienky píšu čo chcú nie je to vôbec jednoduché a ani pre telo dobre umelé hormóny…., My si už len dávame pozor, ale my sme už oveľa starší čiže u mňa je veľmi malá šanca otehotnieť…. Držím palec, aby ste niečo vymysleli aj keď viem z vlastnej skúsenosti že to je pomaly nemožné….

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre