3 dni do menzesu a predtým jedno biochemické

vixy_dixy
14. mar 2024

3 dni do MS🍀
V decembri som mala biochemické ale tento test (citlivosť je 25 IU/L) mi neukázal druhú čiarku ani po 5 dňoch meškania. Myslíte že tentokrát to už vyjde?🥺

andrea_82
14. mar 2024

To ti nikto nepovie, ci to vyjde. Ale zatial to vyzera fajn.

sisa_s
14. mar 2024

Aby si sa vyhla moznemu sklamaniu, mohla si pockat s testom az po meskani menstruacie...ale verim, ze ti to vyjde 🙏len niektore sa neviete dockat, a potom riesite biochemicke...

vixy_dixy
autor
14. mar 2024

@sisa_s mala som svoje dôvody prečo som robila skôr ale už 8 dní pred Ms mi ukázalo peknú čiarku a mala som aj príznaky tak už som vedela

sofia1979
14. mar 2024

@vixy_dixy 8dni pred m s? To si kedy mala ovuláciu, resp koľko máš cyklus

lisymbia
14. mar 2024

Držím palce 🙏

vixy_dixy
autor
15. mar 2024

@sofia1979 cyklus mám 32 dňový a podľa aplikácie bola ovulácia 3.3 ale to nebolo. Ja som mala po biochemickom nejako poprehadzovane plodne dni ale podla skutocnosti som mala 23.02 ovulaciu.

sofia1979
15. mar 2024

@vixy_dixy tak skúšaj, urob testik dnes držím palce

zuza265
15. mar 2024

@sisa_s niekedy nejde o sklamanie, ale skor o napriklad vcasne nasadenie liekov, pripadne je super vediet, ze sa mi toto deje viackrat… a skusit vysetrenia. Nie som zastanca testovania ihned uz aj tyzden po ovulacii, ale chapem preco zeny testuju skor (rozumne), nez meska menstruacia

vixy_dixy
autor
15. mar 2024

@sofia1979 ďakujem❤️🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre