3. deň meškania menštruácie

13. aug 2023

Čaute maminky..poslednú MS som mala od 13.-18.7., styk bol 23.7..dnes je to 3 deň čo mi mešká MS, inak vždy pravidelná.. pár dní dozadu ma trocha pobolievalo brucho ako pred MS ale stále nič.
Jediné čo som si všimla je, že som začala castejšie chodiť na WC, sem tam ma svrbia bradavky, naliate prsia ale bez bolesti a častejšie ma pobolieva hlava..Myslíte, že sa zadarilo? Opláca sa robiť test alebo mám ešte počkať, kedže som nastúpila do novej práce čiže trocha stresu bolo...aké ste mali také tie prvé prvé príznaky, ktoré vám naznačili, že sa niečo deje? Dieťatku by sme sa potešili..len to nechcem nejak všetko siliť aby som nebola zbytočne sklamaná 🙂 ďakujem za odpovede 🙂
P.S. ak máte chuť si len rypnúť, tak si zakusnite do jazyka a posunte sa ďalej 🙂

autor
13. aug 2023

Ešte som zabudla dodať, že mám viacej bieleho výtoku takého vodnatého/krémového bez zápachu, čo je nezvyčajné u mňa, keďže pred MS výtok nemám žiaden.

januska12323
13. aug 2023

Príde ms alebo nie. Bez testu môžeš len ďalej špekulovať.

stellarstar
13. aug 2023

Treba urobiť test

anjelicek26
13. aug 2023

Uz Si Si kludne mohla spravit Test. Drzim palce.

cimage
13. aug 2023

Ja som si tiez myslela, ze zo stresu z hladania novej prace som nedostala, len take spinenie a ono to bolo tehotenstvo a hniezdenie. Mne prestala chutit kava, tak to bolo velmi okate u mna, aj mama to tak odhalila.

veselo_neveselo
13. aug 2023

Testuuuuj!

luciah187
13. aug 2023

Testuj a daj vediet

autor
14. aug 2023

Robila som si ešte včera večer a negatívny

luciah187
14. aug 2023

Skoda :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre