3 čiarky

annamaria245
2. feb 2022

Čo si myslite ? Robila som pred 2 dňami a tiez jedna čiarka .druha taka slava Robila som test dneska a je to takto 🤷‍♀️ možu to sposobit aj hormony? 🤷‍♀️

nely1704
2. feb 2022

@annamaria245 veď to je jasný pozitívny test. Toto na kraji nie je čiarka na pravej strane. Silná čiarka je vždy a druhá znamená , že si tehotná

derdia
2. feb 2022

@annamaria245 ze cakas trojicky😂😂😂😂👍

hildicapupu
2. feb 2022

podla mna su tam ciarky dve, cize si tehotna.

kulumulu123
2. feb 2022

@annamaria245 áno a spôsobil to jediný hormón vola sa hcg ja tam vidím iba 2 čiarky 😂

dadus_ka
2. feb 2022

@annamaria245 ved su tam len 2 ciarky

annamaria245
autor
2. feb 2022

@nely1704 včera boli silnejsie čiarky a dnes rano zase taka slaba može to byt že to ukazuje zle ? Alebo hormony? 🤷‍♀️🤷‍♀️

helus888
2. feb 2022

@annamaria245 ciarky sú 2 .to úplne na kraji je zostatok z farbaviva tzv kanalik. 🙂 si tehotná gratulujem

monismie
2. feb 2022

no ja by som povedala, ze je to jasne pozitivny test

cickamon
2. feb 2022

@annamaria245 este raz ano tu ciarku spojobuje hormon HCG = tehotensky hormon, takze si tehotna, to ze raz je ciarka silnejsia, raz slabsia moze ist o to kolko vody si predtym vypila ci je viac koncentrovany moc ci menej, menej farbiva v teste ci ina znacka testu... zle ti urcite neukazuje a je pozitivny, gratujulem k babatku

nevenka
2. feb 2022

@annamaria245 nie, neukazuje zle! Na tehotenskom teste, ked mas AKEKOLVEK silne, slabe 2 ciarky, tak to znamena, ze SI TEHOTNA! Sila ciarky moze byt ovplyvnena koncentraciou v moci, raz mas zriedeny moc, lebo si viac pila a raz koncentrovanejsi, lebo si pila menej a nebola si dlho na wc.

soldi
2. feb 2022

@annamaria245 ano, pokial Ti bol pichnuty pregnyl, tak to moze byt sposobene nim, kedze to je umely hcg hormon. pokial si otehotnela prirodzene, tak by ciarka mala kazdy druhy den silniet, ale testy musia byt rovnakej znacky a citlivosti.

su tam dve ciarky.

martinaju
2. feb 2022

@annamaria245 su tam dve čiarky a teda test je pozitívny.
Testuj rovnakym testom a porovnavaj tie testy každý test ma ine množstvo farbiva aj keď majú rovnakú citlivosť. Držím palce.
Mne keď slabli čiarky mala som biochemicke ale ja som testovala rovnakym testom a vždy rannym močom čiže koncentracia bola rovnaká. Takže kludne to môže byť tým, že si viac pila ak nie su testy robene hneď ráno.

jaskolka
2. feb 2022

Čiarky máš dve. Jednoznačne to ukazuje tehotenstvo. "tretia čiarka" je len lepive miesto.

ankare
2. feb 2022

@annamaria245 gratulujem!

emily217
2. feb 2022

@annamaria245 3 čiarky = čakáš adidas.

alina765
2. feb 2022

@annamaria245 Si tehotna gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre