2x negatívny Baby Top test

dominika1n
7. júl 2023

Ahojte. Môže byť baby top test tak nekvalitny že by mi 2x vyšiel negatívny a môžem byť tehotná? Včera 6. deň meškania M negatívny a dnes 7. deň tiež negatívny. Robila som ho vždy poobede.

pribinak
7. júl 2023

@dominika1n po týždni meškania by už test jasne ukázal 2 //

zuzanockamt
7. júl 2023

@dominika1n Nie, už by ukázal. Skús kúpiť inú značku alebo digitálny test. Ale meškanie asi spôsobuje niečo iné a nie tehotenstvo.

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominika1n
autor
7. júl 2023

Napadlo ma ešte či sa mi nemohla posunúť ovulácia. Aj v takom prípade by to test už ukázal?

zuzanockamt
7. júl 2023

@dominika1n A mávaš nepravidelné cykly? Pri takomto posune by už bola tiež aspoň slabá čiarka.

dominika1n
autor
7. júl 2023

Vždy mám pravidelne 27-28. Posledný pol rok to bolo aj 26 2x. Dnes je to už 34. A posledný krát keď som mala najviac 31 to bolo pred 2 rokmi.

kitycat
7. júl 2023

@dominika1n chces ci nechces byt tehotna?

Co za moda je neverit testom a ist si svoje?

dominika1n
autor
7. júl 2023

@kitycat Tehotenstvo plánované úplne nebolo ale myslím si že je tam možnosť v prípade že by sa mi posunula ovulácia. Neverím tejto konkrétnej značke lebo moje telo hovorí niečo iné. Samozrejme si nenahovaram hneď že som tehotná. Až keď tam uvidím 2 čiarky.

kitycat
7. júl 2023

@dominika1n ale ty si nahovaras 🙈🙈

pet888
8. júl 2023

@dominika1n no skus este testovat par dni a ked tak potom doktor..kamoska ma na den presny cyklus a zrovna ten,ked otehotnela,mala velmi dlhy,takze test jej vysiel pozitivny az po dlhom meskani.

nataliiid
17. júl 2023

Ahoj mne toptest 9dpo ukázal len mega slabého ducha a dnes 10dpo peknú ružovú ciarku. Nemyslím si že sú nekvalitne - ten hore je toptest

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre