20tkový test dva dni pred menzesom

nika_val
5. máj 2022

Ženy keby ide o tehotestvo tak na 20tkovom teste 2 dni pred očakávanou ms by sa aspoň nejaky duch ukázal však?
Testovala som preto tak skoro lebo od dnes by som mala brať antibiotiká a potrebovala som vedieť výsledok. Inak viem že by bolo najlepšie počkať na meškanie.
Ale test bol jasne biely ale pre istotu sa pýtam aj keď odpoveď asi viem 🙈😁

oli2782
5. máj 2022

@nika_val Podľa mňa ešte stále je šanca. Začni brať ale pravidelne testuj s 10kou 🙂

selena_luna
5. máj 2022

Vobec nie. Mne ukazal test ducha az v den ocakavanej a takeho slabeho ze to bola snad len halucinacia. S to bol desiatkovy. 25kovy digitalny to ale hned potvrdil. Dva dni pred ms cisty test ako sneh a ja zrutena a urevana v kychyni, dodnes sa vidim. Teraz ma ten snehobiely test 36 tyzdnov a co chvila je tu ❤ nezufaj este, posielam objatie

nika_val
autor
5. máj 2022

Jeeej ďakujem baby 😊 ja som mala tento test doma a chcela som čakať kým nebude meškať ms (nikdy som nerobila testy takto že pred alebo hladala duchov) ale teraz si vravím že pre istotu skúsim ale bola som na 100% presvedčená že teda nič ale tak nádej tam stále je..
Začnem normalne brať antibiotika a budem testovať 🙂 ďakujem ešte raz

tajly
5. máj 2022

Ja mam 2 dni pred ms a toto su moje “25”

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre