20 dní mi mešká menštruácia, ale testy sú negatívne

leonata123
13. júl 2021

Ahojte, s priateľom mame pravidelný prerušovaný sex, bol aj počas ovulácie. menštruáciu mávam vždy načas, možno pár dni hore dole, ale nikdy nejako nemešká. Poslednú menštruáciu som mala 21ho mája, pred dvoma týždňami som si bola istá že menstruacia príde, bolesti v podbrušku a klasické príznaky ale nič neprišlo. Keď neprišla, spravila som si test, negatív. V sobotu som si spravila další, clearblue a tiež bol negatívny. K lekárovi som objednaná 13.8. Čo pozorujem tak som väčšinu času nafúknutá, slabý výtok bol tiež, unavená som, bolia ma kríže. Rozmýšľam či robiť ďalšie testy, lebo do 13teho je ďaleko 😅

sona96
13. júl 2021

@leonata123 ja som mala posunutú ovulaciu a 20. deň meškania som mala test ešte negatívny. Teraz má môj negatívny test dva roky.

leonata123
autor
13. júl 2021

@sona96 no rada by som vedela, či to je tehotenstvo, či si len telo z ničoho nič zmyslelo robiť šarapatu 🙂

sona96
13. júl 2021

@leonata123 jedine o týždeň ďalší test, nič skôr nepomôže

vahcaac
13. júl 2021

Ahoj 🙂 pri takom meškaní by si už tehotenský test mala určite pozitívny

vahcaac
13. júl 2021

@vahcaac teraz sú už tie testy tak vymakané, že nie je možné aby ukazoval negatívny tak veľa dní po ovulacii, ja som mala 9 dní po styku pozitívny clearblue 🙂 ale samozrejme ti niektoré značky môžu ukázať falošne negatívny, ide však o ľahkú matematiku. Každý druhý deň sa pri normálnom tehotenstve hcg zvyšuje o 100 %, ciže aj keby si začínala na hcg nízkom, za xy dní od ovulácie by sa ti tak zvýšilo, že neni možné, že ti test ukáže negatívne. Aj keby máš pondelok hcg 10, tak budúci pondelok máš nad 100, cize to už všetky testy spravia minimálne ducha

sasha10
13. júl 2021

@leonata123 Nechcem tu vytvárať žiadne konšpirančé teórie a podobne vážne sa snažím iba poradiť...ak by si nemala potvrdený test...mám skúsenosti s kamoškami, ktoré sa dali momentálne zaočkovať že im vynechávajú cykly, radili sa s lekármi a že vraj sa s tým stretávajú častejšie...Ak sa ťa to netýka tak prepáč, iba sa delím so skúsenosťami od známych 🙂

leonata123
autor
13. júl 2021

@sasha10 jasne ďakujem 😉 nie, niesom ani ja ani priateľ zaočkovaní. Len som sa ešte s takýmto omeškaním nestretla, ale tak uvidíme, nechceme nič síliť, ale ak by náhodou tak by sme boli radi samozrejme

taaveronika
24. júl 2021

Ahojte mám teraz dilemu snažíme sa s priateľom o bábo( beriem aj femibion) a už mi to 5 dní mešká pri tom ju mám na deň presne každý mesiac..prvý test som robila deň po meškaní a boli tam dve čiarky ale tá jedna boa trochu slabšia od druhej .. dnes som si robila test a ukázal mi negatív.. doktorka ma dovolenku tak neviem čo teraz...mám tlaky v podbrušku ..také zvláštne pocity ako keby sa mi brucho ťahalo k zemi 😂 neviem to popísať a tiež ako keby sa mi panva rozťahovala a kríže tiež cítim..v práci keď dlho sedím tak sa musím postaviť a prejsť lebo začnem cítiť chrbát a tlaku v bruchu..máte niekto skúsenosti s tým?

sasha10
25. júl 2021

@taaveronika mala som takú istú skúsenosť, akože ženy sa tu vždy rozhorčuju ak niekto píše o "príznakoch" na úplnom začiatku, ale ja som myslela že som blazon, uplne tlaky že sa mi ťažko aj niečo dvihalo, chodilo.. Nakoniec aj MS prišla, úplne ina iba take špinenie.. "príznaky" pokračovali ešte asi do ovulky... Asi biochem. tehu a že vraj je možné že telo sa nevie hneď spametat a pokračuje ďalej akoby tehu bolo a priznaky môžu pokračovať... Je možné že u teba tiež kleslo Hcg a Ms pride neskôr... Alebo si mala rozdielne testy s citlivosťou... Skus digi ze vraj ten nikdy neklame 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre