2-týždňové meškanie menštruácie

14. jan 2021

Ahoj, menstruacia mi mešká 2 týždne, nemam pravidelnú menstruaciu ale maximálne do 10 dní to prišlo, bolia ma prsia, stále cítim únavu, nechuti mi jest a mávam bolesti v podbrušku. Myslíte že by som mohla byť tehotná i keď som nemala styk🤷🏼‍♀️? viem ze vám to bude asi smiešne že ako by som mohla byť tehotná keď som nič nemala, viem ze takto by som mala dôvod stresovať kebyže mam nechránený styk ale nič iné ma nenapadá keď mám tieto príznaky a stále to mešká...Len som sa s priateľom dráždia a potom mi tam dával prsty ale k ničomu viac nedoslo.Mam strach lebo mam len 17 ze co ak sa mu predejakulacna tekutina dostala na prsty a on mi ich tam následne dal.. Neriešila som to vôbec ale teraz keď mi to začalo dlhšie meškať tak stale nad tým rozmýšľam a bojím sa, minulý mesiac som bola nachladnuta ale nemyslím si ze by to malo vplyv keď to bolo minulý mesiac, neviem ci zo robí psychika alebo ta choroba alebo to co si myslím.. Ja viem ze vám to bude fakt smiešne, prepáčte ale chcem vedieť vás názor 😕

hacula1816
14. jan 2021

z tohto si nemyslim, ze by si bola tehotna. skor bude problem s tou nepravidelnou menstruaciou. treba to normalne riesit na gynekologii

autor
14. jan 2021

@hacula1816 bola som predminulý mesiac lebo som mala infekciu a na gynekológii mi povedali ze je to normálne ze mam ešte čakať ci sa to ustáli, ale teraz nemám stáleho gynekológa lebo ma nechcú vziať lebo niesom dospelá

janickacrazy
14. jan 2021

Tehotná nebudeš, ale vystresovaná riadne, aj preto ti to môže meškať. Niektoré ženy majú nepravidelnú menštruáciu v tvojom veku. Mne raz meškali 3 mesiace a tehu som nebola, len zmena prostredia a stres.

any_soj
14. jan 2021

Ak ťa zaujíma, kedy je možné otehotnieť, treba si všímať hlavne ovulaciu a nie menštruáciu

autor
14. jan 2021

@any_soj áno ja viem ze ovulacia je nadriadena menstruaciou, snažím sa si to sledovať zatiaľ len podla hlienu i keď to asi není až tak spoľahlivé ale cca plus mínus to prišlo tak ako som si myslela, ale tento mesiac som mala celý rozhádzany tak ani úplne neviem kedy mohla ovulacia byť, ale ako mi tu aj napísali a som si to potom aj vyhľadávala tak nemala by som tehotná keď som nemala žiadny styk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre