2 týždne mi mešká menzes, tesy sú negatívne. Čo to môže byť?

kamilka56
12. sep 2012

Ahojte babenky 😉 , náhodne som našla túto stránku a rada by som sa Vás opýtala na názor. Nepoznám ako to tu chodí, tak ma hádam nezrušia 🙂 Moj problém : posledná menštruácia mi začala 1.08.2012, čiže momentálne mi mešká už 2 týždne. Menštruáciu som mávala viac-menej pravidelnú. Kedže som s priateľom mala prerušovaný pohlavný styk v strede cyklu, robila som si už doteraz tri tehotenské testy roznych značiek vždy ráno, všetky boli negatívne. Už dlhšie ma pobolieva v podbrušku ( ako pred menštruáciou) , inak nemám žiadne iné príznaky, ktoré by mohli signalizovať tehotenstvo. Prsia ma nebolia vobec, nevolnosti ziadne. Momentálne som v zahraničí, takže návšteva mojho gynekológa je možná až koncom septembra. Neviem či to može byť sposobené výkyvmi hormónov, kedže som z cesty do zahraničia mala poriadny stres a tiež som za posledné mesiace schudla, alebo tehotenstvom, ktoré by však pre mňa problémom vobec nebolo 🙂 Aký je Váš názor ? Len sa bojím, či to nie je niečo horšie 😢 , nerada by som menila letenku. Všetkým za odpoveď vopred veľmi pekne ďakujem 🙂

fialkaa
12. sep 2012

no, na tehotenstvo to nevyzera. hoci citlive prsia a nevolnosti nemusi mat kazda zena. nedas este jeden test? ale na tvojom mieste palim cim skor k lekarovi, kedze vravis, ze ta boli v podbrusku. aj stres za tym pravdaze moze byt. v podtstae si si na svoju otazku odpovedala sama 🙂

marulka83
12. sep 2012

Ahoj,moze to byt aj zo stresu,no bolo by to celkom fajn,aby si sa dala vysetrit,pripadne vziat krv,aby sa mohlo vylucit mimomaternicove tehu.

anjelicek26
12. sep 2012

@kamilka56 - kazda zena moze mat anovulacne cykly, cim sme starsie, tym sa to stava castejsi ;) Vtedy sa cyklus moze predlzit az na 60 dni, kym sa to spusti... treba vyvolavacku, ale do konca septembra to pocka, mozno sa to vyriesi dovtedy same... mne sa to uz tiez dva razy stalo, dva tyzdne po termine mrchy a potom sa jej aj tak uracilo 😝

jana
12. sep 2012

Musela som sa usmiat, ked som citala tvoj prispevok. Mne posledna zacala 30.7 a 2 tehu testy a nic. Tiez ziadne priznaky, len to pobolievanie v podbrusku. Od mojho porodu sa mi to nestalo, mala som ju presnu na den a teraz ... No kedze buduci tyzden nastupujem s malym do nemocnice, tak este pockam snad sa jej uraci a ked nie, tak budem musiet navstivit moju gynekologicku. Ale ja stale dufam, ze to este moze byt tehu ... ved ani pri prvom mi test neukazal, ze som tehu a v ten den ked som sla na krv, tak som tehu bola. A vlastne preto som aj dnes zavitala na tuto stranku pozriet si info o mimomaternicovom tehotenstve ...

rolak
12. sep 2012

poslednú menštruáciu som mala 18.7. ..... cítila som sa zle,bolesti vaječníkov,podbruška...,rôzne nejednoznačné príznaky, po týždni meškania testy negatívne, po dvoch týždňoch meškania 2x duch na teste, po 3 týždňoch meškania návšteva lekára, na UTZ nebolo nič vidno, HCG z krvi 0, mierne zvýšený prolaktín, takže tehu bolo vylúčené.... mrcha doteraz neprišla, dostala som Parlodel tabletky na prolaktín,tie som už bralla predtým a mám čakať na mrchu... takže nemusí to byť tehu...

bets
13. sep 2012

mimomaternicove tehotenstvo sa zo zaciatku sprava ako normalne tehotenstvo, to znamena, ze su tam vsetky priznaky ako citlive prsia, nafuknute brucho, pripadne aj nevolnosti a aj test je pozitivny. takze ak su opakovane testy negativne, tak mimomaternicoveho tehotenstva sa bat netreba.
odporucam sa poradit v nejakych online gynekologickych poradniach. netrufam si povedat, ci bezat urychlene k lekarovi, alebo staci pockat do konca septembra. ako sa ja poznam, tak keby som nemala ziadne problemy, tak by som pockala na navrat domov... ale keby mi intuicia hovorila, ze nieco nie je v poriadku, urcite by som hned vyhladala lekara aj v zahranici.
mne napr. pravidelny cyklus uz vychylili aj stresy, aj silne horucky v strede cyklu, aj zmena prostredia a pod

nikolet_89
13. sep 2012

ahoj tiez mam kamaratku s podobnym problemom, sla ku gynekologovi a mala cystu na vajecniku...presne rovnako sa citila ako ty tak bez k lekarovi pre istotu...drzim palce

lujza123
14. sep 2012

Ja som otehotnela v den kedy mi mala zacat menstruacia...takze nasledujuci takmer mesiac boli vsetky moje testy negativne a nebolo ich malo lebo som mala stale taky ten pocit ze som v tom..nie priznaky, tie prisli az 2 mesiac, len pocit tak som testovala o dusu

Tak pokial sa trosku vyznas v sebe velakrat tusenie neklame, naozaj vela vela zien nieco tusi ovela skor ako sa ukazu prve priznaky, pozitivny test a tak

Meskat menzes moze s roznych pricin, stres, nejaka choroba hocico. Pokial ta nic neboli do konca septembra navsteva snad pocka

miriam17
14. sep 2012

Bbay chcem sa opytat.mam taky pocit ze som tehotna s priatelom sa o to snazime,teda 1.9.ostalo vo mne 😉 ,a posledny menzes bol.9.8.2012
testy 3x co som robila tak vsetky vysli negativne 😒 ,ale v poslednej dobe ma dost pali pri moceni....v pondelok sa chystam ku dokt.ale neda mi to neopytat sa to.Je mozne ze som tehotna?ale test pre ten pravdepodobny zapal nic neukazuje?
pretoze mam dostc casto bolesti v podbrusku,a tak celkovo sa zvlasne citim...
dakujem za odpovede

pepinka25
14. sep 2012

ahojte mne to meskalo mesiac tak som si myslela ze huraaa som v tom no ale testy stale negativne tak som zasla na vysetrenie a nic ze vraj sa to stava dostala som dve injekcie na vyvolanie menzesu a bolo aj som bola z toho smutna 😒

lydusska
14. sep 2012

Ahojte Baby,

co si myslite o mojom probleme? Ja si myslim ze som tehotna, lebo test mi dnes rano vysiel pozitivne a cycklus mi uz meska viac nez 2 tyzdne, akoze chapem ze to este nic nezname, moze to byt iba poplach- nekvalitny cinsky test hhhhh, takze kym nepojdem k doktorovi, co mam dohodnuty termin v pondelok, tak nechcem nic tvrdit.

Ale tak moj problem skor spociva v tom ze som stale neuveritelne unavena. Este som nikdy nepocula ziadnu tehotnu zenu hovorit o tom ze je/bola pocas tehotenstva unavena, neviete mi poradit??? ..... Poznate nejaku/e tehulky co sa citili byt veeeeelmi unavene pocas tehotenstva???? Normalne poobede som byvala plna zivota a teraz iba sedim a som totalne vycucana, normalne si obcas mam chut i zdriemnut, hihi .... ako spava nemoc (alebo to bude mat nase mimi po otcovi haha)))) ....

Priznaky tam ako v tehotenstve su: citlive prsia, obcasne zapichanie v okoli vajecnikov, ine chute, niektore vone jedal mi vadia,a trosku mam i taku nauseu, ale to iba trosku .... Vsetko je so mnou uplne naopak ako zvycajne ....

Kto mi poradi???

petulka5
15. sep 2012

Ahojte BAbenky,

chcela by som sa spýtať na Vás názor. Vysadila som antikoncepciu.
menstruacia mi meska uz pomali 2 týždne. robila som si 3 testy a vsetky boli negatívne, mám bolesti v podbrusku citlive prsia a som stale hladna 🙂
pred 2 tyzdnami som bola na pohotovosti a robili mi tam aj test ci niesom tehotna aj ten bol negatívny.
v stredu idem ku gynde tak som zvedava.
co si myslíte?

strihalka
15. sep 2012

@lydusska je naprsoto normlani ze kazda tehu zena je unavena, je to jeden z priznaku!!!!!

danusskaaa
15. sep 2012

@petulka5 po vysadeni antiky je normalne ze menzes meska. kamoska ho nemala rok! bohuzial antika robi strasne zmeny v tele zeny a ked sa zrazu neberie, telu trva kym sa da do normalu. priznaky bolesti v podbrusku a naliate prsia mozu znacit aj to, ze mas obdobie kedy by si menzes mala mat, ale nic z teba nejde... tiez normalne! porad sa s doktorom, ja som bola aj parkrat na vyvolanie menzesu, aby som sa ocistila...

t_lea
15. mar 2013

Ahoj baby, chcela by som sa spytat na Vas nazor. Mne to meska 3 tyzdne, pobolievalo ma brucho ako pred mens. to preslo, potom v okoli vajecnikov a teraz oblasti slabin a boku, pricom ide hlavne o bolesti v lavom boku a niekedy ich pocitujem aj na vnutornej strane stehna. Test som si robila 3x ale stale negativny.
co si myslite ?

cathy77
17. mar 2013

Dolezite je ktory den po ovu si....ktory den cyklu...aky test si si robila...ani to vsak nie je istota.je tu kopa skusenosti ako babam test ukazal riadne neskoro...:/ja som v podobnej situacii hoc termin ms mam teraz a testy negat.mne vsak testy s citl.10 ukazovali tehu dost skoro a teraz su snehobiele:/takze cakam,cakam,cakam na (ne)dorazenie mrchy

nicol1234
24. aug 2013

Ahojte baby. Chcem sa vás spýtať. Presťahovala som sa do zahraničia hore do Dánska. Odkedy som tu, už sú to viac ako dva mesiace som nemala menštruáciu. Robila som si už 3 testy a všetky sú negatívne. Mám problém s obličkami a kvôli tomu mávam nepravidelný cyklus. No ešte nikdy to nebolo takto dlho. Môže to byť stres, resp. zmena prostredia?? Ďakujem vám za vaše názory 😉

alexandra899
21. okt 2013

ahojte kocky ja mam na vas jednu otazocku mne uz 11 den meska test mam negativni ale citim sa jako bi som bola tehotna a gynekologicki som bola tiez dostala som inekciu abi som dostala menzes ale este pozat nic ked do pondelka nedostanem mens... tak ze som tehotna ale test mam negativni ale ze doktarka mi hovorila ze mam tam aj malicki cistu mozno ze zato nemam menstruaciu alebo co sa so mnou deje????prosim vas ked viete tak mi pomouzte dakujem vam vopred.....

nela552
17. máj 2014

ahojte prosím o radu ... s priatelom si dávame pozor..posledné krámy sa mi skončili 2.4 a ked is to pocitam tak som ich mala dostat 2.5 ale stale nic ... môže to meškanie byť aj z toho že som bola v Anglicku, dosť stresujem a nezdravujem sa najlepšie..čo by mi okrem doktora pomohlo? nejake čaje alebo niečo? prosím o súrnu radu mám 17 ☹( dakujem velmi pekne ☹

mina2415
22. aug 2014

Ahojte konecne som sa sem dostala prosim vas chcem sa spytat asi pred dvomi tyzdnami ma neuceritelne asi tyzden v kuse pichalo v podbrusku vetsinou na pravej strane neviem cim to moze byt myslela som ze som prechladnuta.A minuly mesiac mi 5dni meskali a predtym mesiac tri dni a tento mesiac druhy den.prosim poradte moze to byt z prechladbutia alebo?noo a chcem este napisat ze menzes som nemala ako mavam nebol moc silny ...uvidim kolko mi budu meskat a potom zajdem ku gyn.dakujem za rady

cicusa1979
6. okt 2014

Dobrý babenky poradte mi urobila som si dva testy su negativne a stale mi to meska mali sme s priatelom nechraneny sex,ale neviem co to moze byt..))

mono123
18. okt 2014

Ahojte 🙂 Chcela by som sa spýtat menštruácia mi meška asi 6-7 dní.....mám 13 rokov a brucho ma bolí ako keby som mala kramy ale nemám prečo to može byt? ☹

anet12345
4. feb 2015

Ahojte baby mam prozbu menstruacia mi zacala 25 dec 2014 a koncila 1 januara 2015 styk sme mali nechraneny a mala som aj mykozu a brala som vagynalne lieky od 23 dec do 28 dec a eate nic za otpoded dakujem

milhaus
4. feb 2015

ešte počkaj, to môže meškat aj dva týždne

sandra0802
10. feb 2015

Ahojte, mám 20 rokov môj priateľ má 27. Pokúšame sa o bábatko mesiac a pol (hneď po poslednej menštruácii). Včera to boli 3 týždne čo mi mešká menštruácia, robila som si včera aj test a bol negatívny. Dva dni dozadu ma začali bolieť prsia, v podbrušku ma sem tak troška zabolí. U lekára som zatial ešte nikdy nebola, lebo som nemala nejaké veľké problémy. Chcem sa spýtať, či má niekto podobné skúsenosti a čo vy som mala robiť. Ďakujem vopred

zena19
30. júl 2015

Ahojte baby, s priateľom by sme chceli veľmi bábätko no nejako sa nedarí, neviem na čom som tak som si povedala, že sa skúsim podeliť o svoj problém, menštruácia mi mešká dva týždne, robila som si viac testov no všetky negatívne, v noci mávam tlaky v podbrusku a pobolievalo má bruško na ľavej strane,nemám chuť jesť a budem úprimná ani chuť na sex,vždy spím a mam aj zmeny nálad,neviem či to je už moje namyšlanie alebo ozaj je to tak, som taký detailista a kontrolujem si krcok.Mám ho už asi dva týždne ťažko nahmatatelny a tvrdý a taktiež mám aj výtok, bohužiaľ momentálne som v zahraničí takže návšteva dr. Nieje možná, prosím Vás ak sa nejaká žienka stretla s takýmto problémom a vie mi pomôcť budem rada.Vopred vám veľmi pekne ďakujem.

lenkadavid
13. aug 2016

Potrebujem poriadit už 5 dbi meska MS mala som nechraneni sex teraz mavam už dlho bolesti pod brusku alebo na boku test bol pozitiv jeden s večer negativ pred vcerom teraz neviem som v tom alebo nie alebo ako inak to ešte zistit

pomoooooooc
22. nov 2016

Ahojte baby, moja prvá menštruácia prišla 7. Augusta 2016 , a odvtedy mi mešká, je to normálne?? ps: mám 11 a pol rokov

obsadenemeno
22. nov 2016

@pomoooooooc ano je to normalne.

sibalka21
23. nov 2016

@pomoooooooc Nemeska ti, este si prilis mala na to, aby si mala pravidelnu... Je to normalne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre