2 týždne mi mešká menzes

ywto
4. mar 2013

ahojte žienky 🙂 potrebujem poradiť... s manželom sa snažíme o bábo a viac ako 2 týždne mi mešká menštruácia. test som si robila pred týždňom s výsledkom negatívny. nedalo mi to a zašla som v tom čase k lekárovi a ten mi vravel, že tehotenstvo nevidí, no nevylučuje ho... vraj mám počkať... ja sa pýtam dokedy??? nemali ste niektorá podobnú skúsenosť??? prosím poraďte...

slagy
4. mar 2013

Skus si urobit dalsi test. Po dalsom tyzdni by to uz mohlo byt vidiet.... Tfuj, tfuj, tfuj .... Nech je to tam 😉

dadli
4. mar 2013

@ywto urob si test a chod ku gynekologovi na krv, nech ti vezme na HCG. aby si vedela, ci sa mas tesit alebo zacat riesit problem, preco meskaju....

barbora59
4. mar 2013

Rob si test ráno , ked je najvyššie HCG

lubinka20
4. mar 2013

Ja som toto mala tiez nevedel mi povedat ci som alebo nie. Z krvy mi povedal ze niesom ale ja som sa citila inac tak som si spravila dalsi test a tam uz boli //

lussy666
4. mar 2013

@ywto mala som podobnu skusenost.....mne vtedy tiez dr povedal, ze nic nevidi, a povedal, nech si spravim este jeden test a nech pridem o tyzden.....cestou od lekara som kupila, bol pozitivny - teda az ked som ho ocurala, nekupila som pozitivny tehu test 😀 no a po tyzdni bolo uz na utz vsetko krasne vidiet......zevraj v takom skorom stadiu ani krv nemusi ukazat...

dadli
4. mar 2013

ked 2 tyzdne meska menstruacia uz to musi byt vidno v krvi!

gubcikova
4. mar 2013

mne tehu test ukázal že som tehu až ked som bola v 7tt

ywto
autor
4. mar 2013

babyyyyyyyyyyyy 🙂 teraz som si urobila test a su tam 2 ciarky a ja placem od stastiaaaaaa 😀

gubcikova
4. mar 2013

@ywto gratulujem 😀 😀 😀

mrva
4. mar 2013

blahoželááááám :D

dadli
4. mar 2013

@ywto blahozelam 😉

petkovamama
4. mar 2013

@ywto ahoj.mne meskalo 14 dni,lekarka tiez nic nevidela,ale ked som jej povedala nech lepsie kukne tak to nasla chuda male ucupene v kutiku 😀 ,ale povedala,ze velku sancu tomu nedava,lebo bol na zlom mieste.za 4 dni pekne vhupol do maternice a teraz je uz smeho 15 mesacny sinter.ale stale sa rad schova 😀 va,asi mu to ostalo 😀 😀 😀 .drzim palce.

siska765
4. mar 2013

super blahozelam nech je vsetko v poriadku a nech sa uz za chvilu tesis z drobca v naruci 🙂

hruska82
4. mar 2013

@ywto Blahozelam!!! Prajem krasne tehulkovanie 🙂

kessica
4. mar 2013

@ywto gratulujeeem ♥

11miuska11
5. mar 2013

@ywto vela zdravicka zelam 🙂

ywto
autor
5. mar 2013

dnes uz aj oficialne potvrdene lekarom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre