2 pozitívne testy a 2 negatívne testy

mimau
11. mar 2022

Ahojte 😊 chcem sa opýtať. Dnes ráno mi vyšli 2 pozitívne testy, ale len slabé čiarky. Spravila som si Clearblue a ešte jeden no tie vyšli negatívne 😒 neviem čo si mám o tom myslieť. V januári som mala bohužiaľ biochemické 😒 Mrcha mi minuly mesiac meškala 5 dni no prišla ale len 3-4 dni som ju mala. Ďakujem za každú radu ❤️

oli2782
11. mar 2022

No na druhej strane moj bol takýto tiež

mimau
autor
11. mar 2022

@oli2782 a boli ste tehotná ?

oli2782
11. mar 2022

@mimau Áno, teda vyzerá to tak. Neviem na 100%😂 Keďže mi po tomto teste prišla menštruácia ale po nej mi vyšiel iný test oveľa silnejší

oli2782
11. mar 2022

Mešká ti?

mimau
autor
11. mar 2022

@oli2782 no takto 😄 nehorázne má boleli prsia 3 dni pred menzesom, ten neprišiel tak som testovala tiež s týmto pepino testom a čisto biely úplne. Meškala mi 4 dni a prišla. Bola krátka asi 3-4 dni a ani nie taká silná ako inokedy. Dnes som mala take nutkanie na test a vidíš, vyšli “pozitívne” no nato som si pred hodinou robila clearblue a negatívny. Tak nechápem tomu 🤦‍♀️

81anina
11. mar 2022

@mimau clear blue je menej citlivy az 25 ka a treba robit z prveho ranneho mocu zato bol negativny si myslim

oli2782
11. mar 2022

@mimau Vieš čo často ženám duchuje len v balíku sú 2 a pred menzesom som si spravila jedno ráno (ten čo som ti poslala) a večer (keď je už moč zriedený s vodou) a ten vyšiel snehobiely. Takže ja stále mám nádej v tom, že nie vždy robia falošné čiarky🙏🏻

mimau
autor
11. mar 2022

@oli2782 dúfam že budeš tehu 🙏 myslím, že to by bola riadna náhoda keby obidva urobili duchov 😄 budem volať doktorovi tak som zvedavá čo povie.

mimau
autor
11. mar 2022

@81anina bodaj by si mala pravdu 🙏

cherry_cherry
11. mar 2022

@mimau podla mna to vyzera slubne 🙂 Kedy si mala mat menzes? Alebo kedy bol ten kratky menzes ako si pisala?

mimau
autor
11. mar 2022

@cherry_cherry teraz v marci 2.3. Začiatok a koniec 4-5.3. 🤷‍♀️

cherry_cherry
11. mar 2022

@mimau tak uvidis, ci bude silniet. Asi by som ocakavala, ze budu uz o takomto case silnejsie, ale tak je to individualne. Kazdopadne, moc drzim palce. A inak, videla som, co sa popisalo o pepino testoch, ze duchuju, ale pre mna to boli zatial uplne ze najspolahlivejsoe testy. Nikdy ani naznak ducha neukazali. A ak ukazali, tak som bola tehotna 🙂

mimau
autor
11. mar 2022

@cherry_cherry ďakujem 🙏 áno tiež som to videla, len mne aj pri prvom ukázalo 2 // a silne, bola som tehu 😊 keď som si ho robila v deň očakávajúcej MS tak čisto biely úplne ani len náznak nejakej čiarky.

janka_01
28. dec 2022

@mimau ako si Vtedy dopadla?

mimau
autor
29. dec 2022

@janka_01 nakoniec to bol zamlknutý potrat… ale 2 týždne po svadbe 28.5. Som zistila že som tehotná a teraz začíname 9 mesiac za 5 dni a všetko v poriadku 🥰😊

vaneska44352
7. dec 2023

Ahojte baby, mešká mi menzes 5 dní, robila som si 6.12 test a vyšiel mi pozitívný, akože druhá čiarka slabšia ale viditeľná, keďže sa už dlhšie snažíme nechcela som byť sklamaná, tak pre istotu som si robila 7.12 hneď ráno test a vyšiel negatívny, mala som Pepino test jeden aj druhý , nerozumiem tomu, minulý mesiac som mala bohužial biochemické ..
Viete mi prosím niekto poradiť či máte niekto podobnú skúsenosť alebo teda či sa mi oplatí robiť si ďalšie testy, s každým negatívnym príde sklamanie až mám z toho časom už rešpekt ..
Ďakujem za odpoveď.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre