2 dni mi mešká menštruácia. Som tehotná?

natali63682
25. júl 2022

2 dni mi meškajú krámy. S priateľom sme sex mali pred týždňom cca. Bol chránený a priateľ sa ani neurobil. Nebol to náš prvý sex. Mám však predmenštruačńe syndrómi ako biely hustý výtok bez zápachu, bolesti v podbrušku.. neviem prečo mi meškajú a veľmi sa bojím, že som tebotná

dzulli1980
25. júl 2022

Ja toto nechápem ... sexujem, meškajú mi krámy automaticky si spravím tehotenský test, či? ... to aký ma zmysel takéto som/nie som?
@natali63682

natali63682
autor
25. júl 2022

@dzulli1980 bohužial len som chcela vedieť či s tým ma niekto skúsenosť.

darijja
25. júl 2022

@natali63682 ano mam s tym skusenost. Vytok a meskajuca ms=bola som tehu
Sprav si test.:D

sparkling
25. júl 2022

Dievca zlate. Mala som vytok a meskala mi ms. Bolo to posunutou ovulaciou. Tychto tem je tu milion. Kazdy den sa nejaka opyta na mk, ci je tehotna. A to my ako mame vediet? Sprv si test za 3 eura a budes vediet.

lilyianka
25. júl 2022

@natali63682 tak 2 dní meškanie ešte nič neznamená.
A keď sa priateľ do teba neurobil a sex bol chránený (predpokladám kondom) ako chceš byť tehotná?

kkovacovak
25. júl 2022

@natali63682 mali ste chránený sex a priateľ sa neurobil....no tak sa skus ešte raz zamyslieť či môžeš byť tehotná. Možno by si sa mohla vrátiť do piatej triedy ZŠ a tam by si dostala odpoveď na tvoju otázku.
Zakladám asi petíciu za sexuálnu výchovu na školách lebo ja už neviem čo sa to tu deje 🤦‍♀️

bessie12
25. júl 2022

@kkovacovak pridavam sa k tej peticii 🙄

kkovacovak
25. júl 2022

@bessie12 myslím že nás bude viac...kto vie prečo 🤔

sparkling
25. júl 2022

@kkovacovak to nepomoze. Mozu byt radi, ze ich naucili v skole pisat, inak by sa nevedeli ani na Mk spytat. Kazdy den sa tu nejaka Anca z Hornej Marikovej pyta, ci je tehotna.

Autorka, ak si mala sex, vzdy mozes byt tehotna. Najlepsia ochrana je celibat. S kondomom, bez neho, s antikou ci bez nej, na plno ci iba polovicnym sexom (ako to bolo pomenovane minule tu na mk), ak ked si zavedies do vaginy prst so spermiou (aj to bolo na MK), mozes byt tehotna.

Existuje jedno zlate pravidlo: mozes byt s vacsiu alebomensou pravdepodobnostou tehotna VZDY ked mas sex. Po víne, pred vínom, ked chlap ejakuloval do teba, na teba a este neviem ako.

Predtym, ako sem pridate takto za vlasy pritiahnutu temu by ste si to dva razy mali rozmysliet. Tento marod tusim otupieva.

kkovacovak
25. júl 2022

@sparkling ach jaj toto si sem nemala písať 🤦‍♀️ je to moc komplikované podľa mňa. Ale zaujíma ma ten polovičný sex 🤔 Akože sex len na špičku? Alebo so svojou polovičkou? 🤣

sparkling
26. júl 2022

@kkovacovak jak, no to je pravda. Ale ešte aj nad tým keď mám rozmýšlať, ako to napísať aby to aj blbý pochopil tak neviem 🤷🏼‍♀️ Toto asi nie je stranka pre mna.

andrea_82
26. júl 2022

@sparkling Akože pardón, bývam hneď vo vedľajšej dedine a teda v Hornej Marikovej ani náhodou nie sú hlúpe Anče. Nabudúce prosím použiť názov neexistujúcej obce. 😀

kkovacovak
26. júl 2022

@bessie12 🤣 tak kvôli tejto mal modrykomik problémy a musel zmazať instagram? 😃

sparkling
26. júl 2022

@kkovacovak modrykomik na insta stale je 🙂

bessie12
26. júl 2022

@kkovacovak ano vyhrážala sa, ze pôjde na políciu 😂😂

kkovacovak
26. júl 2022

@sparkling áno je ale musel predčasom zmazať celý obsah a potom ho nanovo nahadzoval 😃

sparkling
26. júl 2022

@kkovacovak toto uz nema uroven 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre