16 dní po ovulácii a slabá čiarka

24. mar 2021

Ahojte, chcem sa opýtať či niekto mal 16 dpo takúto slabú čiarku a tehotenstvo bolo v poriadku? V prvom aj druhom tehotenstve som mala takú už 12 dpo tak dúfam že je to v pohode. Ďakujem 🙂

sssimikkk
24. mar 2021

Ahoj, kludne sa mohlo babatko len neskor uhniezdit, intenzita ciarky o nicom nevravi, jedine ak by slabla 🙂 skus o dva dni znova a uvidis, mne zozaciatku velmi pomaly tmavla, az som sa bala, az neskor bol vacsi skok vo farbe 🙂

autor
24. mar 2021

@sssimikkk ďakujem, trocha si ma ukludnila🙂 Čiarka silnie, no hrozne pomaly tak dúfam že to tak bude pokračovať.

sssimikkk
25. mar 2021

Neboj, sice ti nikto na 100% nic nezaruci, ale ciarku mas, teraz len aby tmavla 🙂 mne velmi pomaly stupalo hcg, aj pomaly tmavli ciarky, ale zatial vsetko ok, tak treba len verit 🙂

autor
25. mar 2021

@sssimikkk Dnes som skúsila test a čiarka je trocha silnejšia tak verím že to dobre dopadne. Ďakujem za podporu 🙂

sssimikkk
25. mar 2021

Krasa, tak zelam krasne tehotenstvo 🤗

88matulka88
27. mar 2021

Super, gratulkujem 🙂 máš aj príznaky? Ja v stredu som ovulovala, a neviem kedy môžem čakať príznaky☺️ u teba ako to prebiehalo?

autor
27. mar 2021

@sssimikkk ďakujem 🙂

autor
27. mar 2021

@88matulka88 Priznaky skoro žiadne zatial. Len mi vadia niektoré pachy a mám kŕče ako keby som to išla dostať každú chvíľu. Prvýkrat som si pomyslela že to asi vyšlo tak týždeň po ovu pretože som mala zrazu strašne živé sny. A akoby čuchové halucinácie :D že sa mi na malú chvíľu zdalo že cítim napríklad moč. Inak tie príznaky boli ako pred ms takže tým som radšej neverila :D Držím palce aby to vyšlo 🙂

88matulka88
28. mar 2021

Ďakujem krásne 🤗🤗🤗aj ty sa drž a užívaj si každú chvíľku 💞

autor
29. mar 2021

Tak bohužiaľ nič z toho...vcera som začala krvácať. Takže asi biochemické :(

zuba1987
29. mar 2021

to ma moc mrzi.. aj ti bledli testy? ci tmavli a zrazu ms?

88matulka88
29. mar 2021

Nemôže to byť uhniezdovanie? Či veľmi krvacas? Niektorí vravia že prvý mesiac majú klasickú mrchu

autor
29. mar 2021

Včera ráno som si spravila test a čiarka bola rovnako silná ako pred 3 dňami takže už som tušila že je zle. Večer som potom začala špiniť a neskôr už aj krvácať. Dnes je to už dosť silné. Ale stále nie ako ms. No myslím že sa to rozbehne pretože mi aj klesla trocha teplota. Nemyslím si že to je uhniezdovanie pretože pri synovi som nemala vôbec ani len spinenie. A v druhom tehu tiež nie. Ale to som spontánne potratila v 10tt, na utz bol len vak bez plodu. A teraz som otehotnela len mesiac po tom potrate. Možno som mala počkať aspoň jednu ms ale ktovie. Hlavné je že nemám problém otehotnieť tak verím že nabudúce sa to už podarí ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre