14 dní mi mešká menštruácia po Escapelle

kvetinka0099
9. júl 2023

Baby máte skúsenosti že ste ostali tehotné pri escapelle ?1.6 mi začal menzes končil mi 6.1 a 3a 4 .6 sme mali s mužom pohl.styk stala sa nehoda a tak som užila tabletku 5.6 ,slabé spomenie som mala po tabletke 11 ktoré trvalo 4 dní .už pomalí 3 týždeň začínam s bolestami niekedy sú veľmi silné také menštruačné a aj kríže a pichanie vaječníku,bola som u zastupujúcej gynek.. na koľko už neviem vydržať toľko dní mať bolesti a pichla vyvolavacku 8 dni bude zajtra a ja som aj tak nedostala 🙈testy sú negatívne ja už nechápem zajtra jej budem volať ,len mi to už nedá a endometrium mám 10mm

gejb
9. júl 2023

@kvetinka0099 to už by si mala pozitívne testy ak by si bola tehu....

suzitok
9. júl 2023

Ešte stále stresuješ? Už som ti minule písala, máš to proste rozhádzané tou tabletkou 🙂

kvetinka0099
autor
9. júl 2023

@suzitok nejde ani o tehotenstvo ale tie bolesti a beriem aj lieky ktoré v tehotenstve sa nesmú brat ,dosť som si toho načítala že testy môžu byť negatívne je tu dosť fór na to ,a mám taký aj pocit že to nieje len stej tabletky pretože mám aj nevoľnosti čo pochybujem že mám mesiac po tabletke🙈

gejb
9. júl 2023

@kvetinka0099 a o co teda ide? Co chceš pocut?

kvetinka0099
autor
9. júl 2023

@gejb to že kto mal taký istý problém a test negatívny a pritom boli tehu, dr mi sama povedala že mám dostať menzes minulý týždeň na koľko to videla že to mám zväčšené ale tehotenstvo nevylúčila povedala že keď neprídu po vyvolavacke tak musím ísť naspäť svojmu na kontrolný utrazvuk

suzitok
9. júl 2023

@kvetinka0099 ale ak máš neznesiteľné bolesti, môžeš ísť aj na pohotovosť, alebo ku gynekológovi, nemusíš čakať kedy ťa objedná

dzulli1980
9. júl 2023

Vieš, táto tabletka nie je lentilka ... mnohé si ňou rozhádžu cyklus aj na pol roka ... je pravda, že pokiaľ po vyvolávačke nedostaneš ms, je dosť veľká pravdepodobnosť, že si tehotná ...
@kvetinka0099

cervenaruza123
9. júl 2023

@kvetinka0099 Mohol sa ti rozhadzat cyklus a potrva, kym sa da dokopy. Niektora to uzije a nic, cyklus nadalej normalny, inej to cyklus rozhadze riadne a na dlho. Samozrejme, mozes byt aj tehotna, aj to sa moze stat, ale pravdepodobne by si mala uz pozitivne testy. Tak ci tak, ked ste 4.6. mali styk, uz by gynekolog mal vidiet aj v maternici jasne, ci si tehotna ci nie, ked by aj nevidel plod, tak minimalne plodovy vak. Sla by som zase ku gynekologovi alebo na pohotovost s tym, ze mas velke bolesti a ze si uz mala aj pichnutu vyvolavacku a nic. Mozes mat aj negativne testy, su vynimocne zeny, ktore maju dokonca cely cas negativne testy, aj ked su tehotne. Ale stava sa to velmi vynimocne. Podla mna to mas cele z hormonov, ja som ani nebrala Escapelle a parkrat som mala podobne problemy. Ale iste to samozrejme nie je, je stale mozne aj tehotenstvo.
Este mi akurat napada, nemali ste nehodu niekedy aj potom, co si uz vzala Escapelle? Keby ti Escapelle posunul cyklus a by si mala ovulaciu v uplne inom case ako si zvyknuta a by ste vtedy mali sex, tak mozes byt tehotna, ale si neotehotnela vtedy, ale neskor niekedy. V takom pripadne by si este nemusela mat pozitivne testy a este by lekar v maternici nic nevidel. Sice mi to pride velmi malo pravdepodobne, ale zase nie nemozne.

emma2782
9. júl 2023

Ja len tak po mimo, meškali mi 2 týždne, dostala som vyvolávačku a až mesiac na to som začala krvácať. Nie vždy pomôže aj keď nie si tehotná.

kvetinka0099
autor
9. júl 2023

@cervenaruza123 nemali sme už potom na koľko pracuje zahraničí ,no uvidím čo mi povie zajtra sestrička keď jej zavolám

kvetinka0099
autor
9. júl 2023

@emma2782 mala si aj bolesti ?no mne nikdy nemeskali Max 2 dní ale od pôrodu po sexcii sa mi ciklus zmenil a mám 23 dňový plus mínus 2 dní ale vždy je to skôr že už som mala aj na to nervy že viac krvacam jak som bez 😂nehovorím že mi chýbajú len nech nemám tie bolesti a brucho zdute 🙈🙈

kvetinka0099
autor
9. júl 2023

@suzitok zajtra mu budem volať ako ďalej nech viem nacom som a aby som si mohla dať aj od bolesti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre