14. deň po vklade mám hCG 128

4. jan 2021

Ahojte dneska som 14. Po vklade a hcg mám 128 a hovorili že je to málo. Môže byť z toho niečo? Ďakujem

miskanathan
4. jan 2021

Neviem kolko dnove vkladali.. ja som v 5tt+2 mala hCG 1830

autor
4. jan 2021

@miskanathan 5dňovú blastocystu

mikasz
4. jan 2021

Co ti povedali? Mas ist na kontrolny odber o par dni? Podla toho uvidia ci hcg rastie alebo klesa ako bioch.tehu

autor
4. jan 2021

@mikasz mám ísť vo štvrtok na kontrolné odbery. A keď je nad 100 tak je to dobré záleží na tom či bude rásť.

mikasz
4. jan 2021

Spodna hranica na 14 DPT je okolo 300, preto povedali, ze malo, ale vzdy su to len tabulky,ktore sa robia z priemerov
Drzim palce nech to rastie ✊

autor
4. jan 2021

@mikasz ďakujem krásne 😘

andreatytler
5. jan 2021

Podla tejto Hcg kalkulacky je spodna hranica 19 dni po ovulacii 111... takze tvoje 128 je stale este v normale. Ja by som sa nestresovala kym nebudes vediet ako to stupa... ja som tam dala tu druhu hodnotu po 48 hodinach ako 250 len vymyslenu aby som dostala vysledky v grafe ale dufam ze podobnu hodnotu budes mat aj ty.

autor
5. jan 2021

@andreatytler ďakujem krásne 😘

mon895
5. jan 2021

Mme ked potvrdzovali tehu (tyzden mi meskalo test negat) tak som mala hodnotu presne 128 dnes uz ma vyse 3.5r 😊 drzim palce

mikasz
7. jan 2021

Ako si dopadla? 🤞

autor
7. jan 2021

@mikasz no 650 asi lebo presne to už neviem tak som sa tešila 😁 dúfam že aj naďalej to bude dobré

andreatytler
7. jan 2021

Pekne. Blahozelam.

mikasz
7. jan 2021

Krasa, gratulujem 🤗🤞

autor
8. jan 2021

@andreatytler
@mikasz ďakujem baby, dúfam že naďalej všetko bude dobré lebo sme už prežili toľko zlého. Ďakujem ešte raz 😘

lucyfe
8. jún 2023

Ahojte , som naozaj zúfalá a hľadám odpovede na svoju situáciu . 18.5 som absolvovala KET . Asi 6 testov pozitívnych v priebehu 5 dni a 1.6 čiže to bol 14DPT bola hodnota hcg 461 z krvi. 18DPT bola hodnota 700 , 19 DPT hodnota 1040 21 DPT hodnota 1600. Momentálne ležím 3 dni v nemocnici lebo som mala bolesti a trošku spinenie tak si ma tu nechali . Na sone ale nieje vôbec nič vidieť stále :( lekárka tvrdí že to je normálne že som 5+4 tt a že vtedy nemusí byt ešte nič vidieť . Na mimomaternicove mi povedala že to nevyzerá :( a ja neviem co si o tom myslieť . Vaše názory ?

mikasz
8. jún 2023

@lucyfe v 6tt je naozaj skoro na nejake zavery, len verit, ze to dobre dopadne 💪 hcg ti rastlo, nekrvacas, tak sa skus nestresovat. Verim, ze je to tazke, ale stres skodi ovela viac. Drz sa

lucyfe
8. jún 2023

@mikasz snažím sa , len lekári niesu úplne spokojní s tym ako rastie to hcg a keď ešte ani nič nevideli . Snažím sa veriť , ze všetko bude okej len sa obavám . Po 6 rokoch prvý krat SŠ podarilo KET :(

frida1990
19. jún 2024

@lucyfe ahoj, ako si prosím dopadla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre