13 dní po ovulácii negatívny test. Je ešte šanca?

10. jún 2023

Ahojte, píšem viac menej zo zúfalstva, viem, že týchto tém je xy...
Dnes som 13 dpo, menzes mešká dva dni, testy sú snehobiele. Príznaky nemám nejak zvláštne, len že mám citlivé prsia a brucho na dotyk.
Prosím nájde sa podobný prípad, ktorý nakoniec dopadol pozitívne- tehotenstvom, či už to mám vzdať?
Ďakujem❤️

sunshine_18
10. jún 2023

Ak sa uhniezdilo až 10dpo co je veľmi výnimočné je to možné, že ešte neukázal ale skôr by som sa zmierila s tým, že nic z toho ☹️

sajmonka_1216
10. jún 2023

tiež si myslím, že skôr nič

ar3m1s
10. jún 2023

Ja som dnes 18 DPO a az dnes mi ukazalo prve ciarky na teste 🙂

autor
10. jún 2023

@ar3m1s ❤️

autor
10. jún 2023

Dnes mám mliečny výtok, raz po utretí bol malilinko sfarbený, už som si myslela, že prichádza menzes, ale to bolo všetko, potom už zas len biely. Necítim sa tehotná, ale necítim sa ani na svoje dni, dúfam, že neprídu🤞

ar3m1s
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimicka2013
11. jún 2023

Si 13dpo a menzes meska 2 dni? To nevychadza. Lutealna faza je 12-14 dni ak je kratsia ( podla tvojich info ty mas 11) je to nedostacujuce a vajicko aj ked oplodnene tak sa nestihne uhniezdit. Takze prioritne sa zameraj na to. Po prve ako vies ze si 13dpo? Cim si mala odsledovanu ovulaciu? A ak si 13dpo tak si ju asi mala posunutu a teda realne ti MS nemeska 2 dni ale pride do 2 dni...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre