13 dní po ovulácii a nič

6. apr 2024

Ahojte, mali ste niektorá, že Vám test 13 dpo nič neukázal a nakoniec ste boli potom ajtak tehu ?som 14dpo ale dnes som sa neodvážila spraviť si test nechcem ho zas vidieť negatívny ..a ak Vám neukázal na 13-14 dpo ešte stále pozitívny tak kedy sa Vám objavila druhá čiarka ?😊

majamat
6. apr 2024

je 10% sanca ze mas negativny test v tegu na 13DPO
https://www.countdowntopregnancy.com/pregnancy-...

no samozrejme toto uz je mala sanca,a le tehu negativnym testom uplne vylucene nei je.

dadka1997
6. apr 2024

Az ked ti vynechá ms

autor
6. apr 2024

@dadka1997 dnes 1.deň mešká

autor
6. apr 2024

@majamat ďakujem

maryetta
6. apr 2024

Ak vies kedy bola ovulacia a styk a dnes uz meska ms. Tak by tam mal byt aspon slaby naznak ciarky.
Ja uz som pri jednom tehu mala viditelne aj 2dni pred ms. Inac som robila povacsine 3-5dni po ms a to uz tam boli riadne kolajnice.

autor
6. apr 2024

@maryetta Skúsim si zajtra spraviť test ak nepríde ms

veronika0310
6. apr 2024

Presne na to som sa pytala mojej dr. Povedala že naozaj sú ojedinelé prípady kedy v tomto čase test neukáže ešte ale sú. Preto vždy odporúča aspoň ona testovať 7 dni od meškajúcej ms. Ak test bude negatívny tak bude niečo iné za meškajúcou ms.
A samozrejme záleží aj od citlivosti testu.

autor
6. apr 2024

@veronika0310 zvykne mi meškať niekedy ms aj 3 dni tak počkám a uvidím či to bude tak alebo to konečne vyšlo 🙂

adeladulova
6. apr 2024

Mne na 4ty meškajú den ukázalo ducha, a až potom to silnelo. Posunutá ovulácia asi a bola som tehotná, držím palce

veronika0310
6. apr 2024

No vidis, tak uvidis 😊 držím prsty

autor
7. apr 2024

Ďakujem Vám ale dnes mi prišla ms tak snáď nabudúce🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre