12 dní po ovulácii - negatívny test

5. sep 2024

Ahojte baby. Test robený teraz a negatív, včera taktiež negatív. Testujem z dôvodu že som videla že veľa ženám ukázalo už slabú čiarku. Ak mi neukázalo na 12dpo bola by ešte šanca že sa objaví 2 čiarka neskôr?
Nechcem naháňať duchov, robím to zo zaujímavosti 🙂

autor
5. sep 2024

Nijaký náznak druhej, beriem za negatívny 😕

domcavesel
5. sep 2024

Mne ukazal test slabú čiarku asi na 9-10 dpo, ale u myslím že to nieje pravidlo a je to individuálne 🙂 ešte by som možno urobila jeden test o dva dni

autor
5. sep 2024

@domcavesel veď to že to mnohým z vás krásne už ukázalo. Preto tá nedočkavosť😕 keď to dám na stenu, vidím náznak druhej ale to môže byt iba kanalik. Už mi normalne šibe

martul
5. sep 2024

Testovať sa má až keď ti mešká MS, testy sa nerozoberajú. Keď ti bude meškať budeš vidieť normálnu čiarku.

autor
5. sep 2024

@martul ale tieto všetky veci ja viem, len to už je zúfalosť ako keby. Každá čo zaživa niečo podobne iste vie o čom hovorím

autor
5. sep 2024

Tu na normál svetle, kanalik však?

domcavesel
5. sep 2024

Ja ťa úplne chápem, ja som prvý krát testovala skoro 7 dní pred MS. Ale teraz je naozaj ťažko povedať či je to tam alebo nieje, skús o tie dva dni. Držím palce 🙂

tina1549
5. sep 2024

nevidím tam ani len kanálik ani nič, je to proste negatívne

autor
5. sep 2024

@tina1549 preto je napísané že negatívny test

autor
5. sep 2024

@domcavesel ďakujem krásne 🥰🙏🏻 nech vám to dopadne v poriadku všetko

silvinka1p
5. sep 2024

Mne pri prvom tehotenstve ukázalo na 14ty po ovulácii slabulilililinku čiarku. Takže myslím, že nádej tam je. Nevieš kedy ovulácie skutočne prebehla. Držím palce. Koľajnice budú o týždeň určite ( aspoň by mali byt s nárastom hcg) 🙂

autor
5. sep 2024

@silvinka1p ďakujem veľmi pekne 🥰🙏🏻 dám vedieť, len teraz neviem či zajtra ráno vyskúšať?

silvinka1p
5. sep 2024

Koľko dni si dpo? 🙂

silvinka1p
5. sep 2024

Alebo clearblue skús 🙂

autor
5. sep 2024

@silvinka1p 12dpo by som mala byt..

autor
5. sep 2024

Vyskúšala som test z dm - baby top test. Vyšiel takto, zrejme tiež negatívny. Našla som ho tak skúsim. Mám ešte woman secret ten nechávam na ráno..😕

silvinka1p
5. sep 2024

Ešte kľudne týždeň ti nemusí ukazovať… ale kúp si aj digitálny 🙂

autor
5. sep 2024

@silvinka1p kúpim, len to by som asi keď mi bude meškať alebo v deň očakávanej. Ale tá nedočkavosť je neskutočná… ani neviem že kedy ju mám dostať
Ukazuje kalendár že 7 dni…

silvinka1p
5. sep 2024

Držím palce potom nápis 🙂

lilope
5. sep 2024

Nechceš naháňať duchov a pritom ich sama chceš silou mocou vyhľadať kopcom zbytočne urobených testov keď už prvý bol zjavne negatívny. Robíš to zo zaujímavosti a potom píšeš, že zo zúfalstva. Dosť si protirečíš. Počkaj do dňa meškania ms a potom, keď je dôvod robiť test, najskôr v ten deň testuj. Inak gynekológ ti povie, že sprav si test až keď mešká týždeň. Keby to ženy dodržiavali, neboli by tu tony tém s názvami či niečo vidíme alebo disciplína v rozoznávaní duchov od kanálikov. Píšem ti to v dobrom, lebo sa týmto naháňaním len zbytočne stresuješ a míňaš nezmyselne peniaze.

ysseba
5. sep 2024

Ja som dnes 12 DPO, od 10 DPO mam taketo testy. Dnes sa mi nezda nejaky pokrok oproti vcerajsku, tak uvidime ci z toho nieco bude.

silvinka1p
5. sep 2024

@ysseba digitálny ste skúšali?

patriciaa_
5. sep 2024

@ysseba podľa mňa pekne tmavne mne sa zdá krajší aj dnes na rozdiel so včerajšom 🤞🏼 ale vraj už keď tak je dobré testnúť on deň a tam je ten rozdiel dosť veľký takze veľmi veľmi držím palce 💫

ysseba
6. sep 2024

@silvinka1p ano, skusala som. Ja som totiz testovala uz na 9 DPO a uz vtedy sa mi tam črtala ciarka (ale ten na foto nie je). Takze na 10 DPO som robila dohitalny a zaroven tycinkovy (prvy na fotke) a vysiel mi +1-2

ysseba
6. sep 2024

@patriciaa_ dakujem 😘 toto je dnesny, 13 DPO. Sice ina znacka (Livsane), pretoze dr. Max som nezohnala. Tak teraz budem sledovat tmavnutie tymito. Ja viem, ze je dobre testovat obden, ale tak chapes…. 😇

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre