12 dní mi mešká menzes a test je negatívny

milagrosss20
24. aug 2012

ahojte je mozne aby som bola tehotna aj napriek tomu ze mam test po 12 dnoch meskania negativny???

sanny228
24. aug 2012

@milagrosss20 ja som na tom podobne mne mešká 15 dní test je negatívny no predpoklad nato by to bol

milagrosss20
autor
24. aug 2012

@sanny228 ako na co teraz?na tehu alebo ze mi pride??lebo ja mam aj bolesti podbrusku a cosi mam take neake bolesti na hnacku uz niekolko dni... :( aj prsia mam bolave a nic nikde neviem teda ci to fakt nie je s tych liekov.... a ty si bola na gyne?

angela1103
24. aug 2012

@milagrosss20 je to možné, u mňa bol tehu test po 14dňoch meškania negatívny, po ďalších 7dňoch sa už ukázali 2 čiarky 🙂

nevestickaaaa
24. aug 2012

@milagrosss20 mne meškala 20 dní a na 21. prišla 🙂 keď mešká 12 dní, už by to malo byť na teste vidieť, ale mohla si otehotnieť aj neskôr ako v polovičke cyklu, takže môžeš byť aj tehu, ešte by som asi počkala a občas sa otestovala, ale nie každý deň 🙂 ak nepríde to týždňa a test bude stále negatívny, choď pre istotu k lekárke...

sanny228
24. aug 2012

@angela1103 to by bolo super keby to bol aj môj prípad 🙂 mne práve tiež tak mešká a som nervózna že vobec nič neukazuje...a ani sa tak necítim ako by mala mrcha prísť..

rolak
24. aug 2012

@milagrosss20 @sanny228 baby,ja neviem,či je tento mesiac niečo vo vzduchu alebo čo,ale už som čítala pár príspevkov podobných....ja som na tom rovnako...čakám mrchu každým dňom.... test negatívny, mešká 7 dní....

sanny228
24. aug 2012

@rolak 7 dní to ešte nieje tak veľa... 🙂 len ja pri mojích 15 dnoch už začínam mať pochybnosti že som v tom...každý test ktorý som testovala bol akurát sklamaním, a preto sa bojím urobiť si další...ale bola by som taká šťastná keby že ked pojdem v pondelok k doktorke a povedala mi že tam predsa len niečo je 🙂

angela1103
24. aug 2012

@sanny228 tak želám veľa šťastíčka, aby ti to vyšlo ako si želáš 🙂

rolak
24. aug 2012

@sanny228 a ideš v pondelok? držím palce,aby nebolo sklamanie...a ak bude,tak nech sa skoro zadarí..... my sme sa pri dcére snažili 3 roky,takže sklamania z testov dobre poznám.... 😒 ☹

sanny228
24. aug 2012

@rolak jo idem 🙂 tak dakujem 🙂 lebo bolo by to fakt úžasné 🙂 ale ešte nikdy sa mi nestalo aby mi meškali tak dlho...tak hádam to vyšlo, len na tých testoch sa mu nechce ešte ukázať :D

milagrosss20
autor
24. aug 2012

@angela1103 fakt po tolkych dnoch ti ukazalo???no ja som bola dnes u dr no ani ma nevysetril mam prist po prvom ak nebudem mat...ale ja uz mam bolesti normalne ako ked mam mat...aj prsia ma bolia ale tak ako bradavky aod bradavky ma dalej boli....a potom vzdy som zaspavala na bruchu ale teraz nemozem dlho lezat lebo ma boli tak divne a je mi zle potom ked tak lezim a hnackujem fuuu asi mam nieco ako neviwem noo :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre