11 dní po ovulácii - vidíte niečo?

snazilka_bio_mamka
21. dec 2023

ahojte, testujem od 9 dpo ale mne sa dnes na 11 dpo hned po namoceni zdalo ze naskocili duchovia ale neviem ci ma uz len zrak nešálí

dadka1997
21. dec 2023

@snazilka_bio_mamka niečo tam vidieť, ale velmi skoro poniektore žienky testujú, potom sa naháňate zbytočne za duchmi .. ale predovsetkym drzim palce ak si nech silnie

martinka13
21. dec 2023

Veľmi skoro.

lumatri
21. dec 2023

@snazilka_bio_mamka na clearblue vidim ducha

januska12323
21. dec 2023

Chápem, že sa nevieš dočkať ale hľadaním duchov to neurýchliš.

snazilka_bio_mamka
autor
21. dec 2023

skusila som este jeden.. inak 11 dpo nie je skoro na test, ked viem kedy som mala ovulaciu, tak je to prave ten den ked sa môze skusit test

dadka1997
21. dec 2023

@snazilka_bio_mamka to je pekne ze je to pre teba pravy cas na robenie testu ..ale co ak dostanes ms ? Preto sa testy robia az ked ms meška, je to zbyotcne a bolestive sklamanie

lenkike
21. dec 2023

@snazilka_bio_mamka na tom druhom teste je druhá čiarka bez debaty, tiež som také mala, lebo som sa nevedela dočkať a skoro som testovala 😁 držím prsty, nech to dotiahnete do úspešného konca 😉

snazilka_bio_mamka
autor
21. dec 2023

@dadka1997 tak, ked to tak bude tak to tak bude.. neupuštam sa , viem, že mozem dostat ms, ale tesim sa aj tejto čiarke.

snazilka_bio_mamka
autor
21. dec 2023

@lenkike 🙏

veronikaszabova
21. dec 2023

@snazilka_bio_mamka vobec nie je skoro na test. Ja som mala 10dpo kolajnice na teste.
Moc drzim palce, viem ze uz dlhsie riesis tehotenstvo. ❤️❤️❤️❤️

medda_beda
21. dec 2023

@dadka1997 Tak ono je to skoro, ale niekedy ženu poteší len to, že konečne otehotnela aj keď len biochemicky, ale aj to je pokrok ak žena nevie otehotnieť vôbec

banderaska29
21. dec 2023

@snazilka_bio_mamka ahooj, držím palce. skus ale iny test ako tie mamatesty. vedia robit falošnu pozitivitu. kiezby to ale tak nebolo a fakt si tehotna. urob ešte dalsi a pridaj sem.. 🙂

snazilka_bio_mamka
autor
21. dec 2023

@veronikaszabova Ďakujem za podporu ❤

lucuass
21. dec 2023

@snazilka_bio_mamka ahoj ja mám tak isto 11dpo a dnes som si robila test a nič :( neukázal ani len ducha , test som mala značky TOTO , ale pre istotu som si kúpila aj iný druh testu ale to asi ešte počkám neviem či môžem byť alebo nie ale dnes som mala aj mierny fliacik hnedý a to len ráno a nič , samozrejme menzes mám dostať 24.12 a brutálne má bolia prsia ale to mňa vždy takže to môže byť aj PMS takže neviem 🫣 4 mesiace sa zatiaľ snažíme tak veľmi by ma potešilo keby sa zadarilo

snazilka_bio_mamka
autor
21. dec 2023

skusila som este jeden co som mala doma.. chcem potom uz len v den MS na 24.12. testovat

lucuass
21. dec 2023

@snazilka_bio_mamka no to očividne si 🙂 to si testovala teraz večer ?

medda_beda
21. dec 2023

@snazilka_bio_mamka Je pozitívny 🙂, ale ešte negratulujem.

any_soj
25. dec 2023

@dadka1997 pre mňa napríklad to čo opisujes nie je zbytočné sklamanie. Je to sklamanie, ale nie zbytočné. Aj v takom prípade je pre nás dôležité a vzácne vedieť, že máme (ďalšie) dieťa, aj ak o pár dní zomrie 🤷🏻‍♀️

lucuass
26. dec 2023

Snažilka ako to dopadlo ??

sofia1979
26. dec 2023

@snazilka_bio_mamka no daj keď si robila na 24 verím ze zo už sú krásne kolajnicky lebo už to vyzerá krásne

snazilka_bio_mamka
autor
26. dec 2023

ahojte, kolajnice to este stale bohuzial nie su.. digitalny vysiel pekne pozitivne, potom som testovala dr. maxom a silnie mi to len velmi pomaly.. skusila som teraz rapiclear a takto to mam.. takze je to na prirode ako to dopadne to neviem.. som uz skepticka

sofia1979
26. dec 2023

@snazilka_bio_mamka no uvidíš mešká ti to už?

snazilka_bio_mamka
autor
26. dec 2023

@sofia1979 3.deň

sofia1979
26. dec 2023

@snazilka_bio_mamka no uvidíš či bude silniet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre