11 dní po ovulácii a prvý mesiac beriem Vitex

myari
20. dec 2023

Tento mesiac som necitila skoro ziadne tehotenske priznaky, (okrem hlienu, ktory nemavam v takom hojnom mnozstve) takze som netestovala od mojich beznych sialenych 8 dpo, a chcela len pockat na menstruaciu.
Dnes som ale test urobila, lebo viete, sviatky 🥂, a test vyzera takto.
😳
Mal niekto 11 dpo taku slabucku ciarku? Alebo je to len kanalik? Su pepino spolahlive? Kupila som len pepino, lebo som si fakt nemyslela, ze by to mohlo vyjst, aj ked som vkladala do vitexu vela nadeje. Tak zeby?

Prvy test som robila niekedy ku veceru, druhy asi pred pol hodinou.
Dakujem dopredu za vase odborne nazory, poucovanie si, prosim, nechajte 😃.

pukanec123
20. dec 2023

@myari pepino zvyknu duchovat, ale pochybujem že by navlas rovnakého ducha urobili na oboch🙂 ja to tam vidím normálne voľným okom, je to slaboruzove, za mna začínajúce tehotenstvo 🫶🏻

myari
autor
21. dec 2023

@pukanec123 dakujem, ja ostavam zdrzanliva, ak by po troch potratoch toto vyslo, bol by to vazne vianocny zazrak 😶

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medda_beda
21. dec 2023

@myari Po 3 potratoch by bolo dobre zistiť príčinu.

myari
autor
21. dec 2023

@medda_beda to samozrejme zistujeme 🙄

jarka0
21. dec 2023

@myari nech to dopadne akokoľvek držím palce. Ja som mala 2 potraty príčinu sme nezistovali až potom ako som ostala znova 🤰tak výsledky z krvi som mala čo sa týka toxo nič moc tak som musela ísť na infekčné a tam mi dr povedala že som prekonala tak som sa informovala u nej či to nemohla byť príčina a ona mi povedala že viac ako 90%áno keď bola aktívna. A druhý prípad moja švagriná tiež 2 krát potratila ale u nej zistili že ona nevinosí dievča. Držím palce

medda_beda
21. dec 2023

@myari Mne teraz zistili, že ak otehotniem tak vďaka poruche zrážanlivosti by mohlo dôjsť k potratom.

myari
autor
21. dec 2023

@jarka0 dakujem, to je zaujimave, vysetrenia na toxoplazmu som este nemala.
A aky je dovod toho, ze nemohla vynosit dievca, ak sa mozem opytat?

@medda_beda tak je super, ze to vies a v buducnosti sa tomu da vyhnut 🙂

Toto je moj dnesny test (poobede, moc som nezadrziavala, pila som normalne), nieco tam vidim, takze ukaze len cas.

sofia1979
21. dec 2023

@myari ja to tam v pohode vidím čiže skús o dva dni to už by malo byť viac než jasné držím moc palce vyzerá to, ale, že veľmi nádejne 💪👍

myari
autor
21. dec 2023

@sofia1979 dakujem 🙂

myari
autor
22. dec 2023

test dnes rano 😶

sofia1979
22. dec 2023

@myari je to tam, gratulujem

myari
autor
23. dec 2023

dnes asi ziadna zmena, alebo dokonca slabsia

medda_beda
23. dec 2023

@myari Nie sú slabšie a hcg stúpa každý 2 deň pokiaľ viem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre