11 dní mi mešká menzes a vraj nie som tehotná

veronika141
20. máj 2018

Ked mi meškala menštruacia,7 dni bola som u gynekologa... Uz od tretieho dna meskania ma boli v podbrusku... Gynekolog mi povedal ze tehotna niesom... Povedal ze ak mi nepride do 24 pichne mi vyvolavacku... Pozrie ma este pred tym ci nahodou niesom. Tehu? Alebo rovno pichne? Stalo sa vám to niektorej?

bosoriak
20. máj 2018

Aj ak by si bola tehotna, vyvolavacka nema ako ublizit. A ak ti 11 dni meska, sprav si test, to je jednoduchsie nez cakat na lekara.

veronika141
autor
20. máj 2018

@bosoriak robila som ked mi meškala 5-7dni.. Dokonca 4 a ziadny nevyšiel.. Ale ešte skusim zajtra 🙂 dufam, že bude pozitivny 🙂

slimstar
20. máj 2018

Skoro si bola u lekára, nechaj tomu čas. Ak si tehotná, tak to by si mala cítiť. Ja som občas cítila, také pichnutie vo vaječníku a také iné pocity. Ako keby som bola nachladnutá.

zuzinkamarcekova
20. máj 2018

To je pravda

arousa
20. máj 2018

Kočky, to isté mám, s tým, že prechladnutie ako aj škrabanie hrdla je už zažehnané. Som po potrate. Druhý cyklus. 9.deň meškania. Dnes ma dosť bolí hlava a to je vonku pekne. Aj vodu pijem ako treba. Teplotu nemám, ale radšej som si ľahla. Môže toto byť prejavom prasknutej cysty? Tá náhla bolesť včera, prehnanie, dnes bolesť hlavy. MS mešká 9.deň. Zároveň mám tiež pocit, že tento cyklus som ani ovuláciu nemala vzhľadom na absentujúci hlien (gyn. na kontrole koncom apríla ešte videl dominantný folikul a ďalšie na oboch vaječníkoch a vraj mala ten víkend-28.až30.apríl prebehnúť ovulácia).. Znamená to, že ovulka nenastala, a teda nastane teraz? Prasknutím cysty? Dík baby

arousa
20. máj 2018

Test bol na 6.deň negatívny, k lekárovi som chcela zájsť až keby meškala ms dva týždne.

janulka2811
20. máj 2018

@slimstar neviem či uciti niečo ak čaká prve dieťa,ja som tiež čakala a myslela som si že mám ,,pruh,, 😂 😂😂
Vyčkaj 2 týždne po meskani a ak nepríde bež k lekárovi poprípade sú testy,ktoré ukážu veľmi skoré tehotenstvo.Dovtedy neries ak nie su bolesti kŕče atď.👍

ajushka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzinkamarcekova
21. máj 2018

Ja som tak ostala tehotná 😀😀

dadus_ka
21. máj 2018

@veronika141 skusila si dneska ten test?

ajushka123
21. máj 2018

@zuzinkamarcekova myslis tie bolesti ci nieco ine teraz ? 🙂

veronika141
autor
21. máj 2018

@dadus_ka skušala... Zas nič :(

veronika141
autor
21. máj 2018

@zuzinkamarcekova tiež meškala ms? Aj bolesti aj doktor nič nevidel? Aj test bieda? :D

janulka2811
21. máj 2018

@ajushka123 tak takéto to vôbec nebolo 😆
Mne gynekológ nevidel nič keď som bola vo 4 tt,no v 6 tt už pekne bylo srdiečko a dĺžka cca 2mm 😊
Vyčkaj ak nemáš problemy a netreba to riešiť a rozoberať a rozmýšľať nad tým.Čo má prísť príde.

arousa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
arousa
22. máj 2018

@veronika141 Som na tom podobne. Ani len prsia ma nebolia a to už meškám tiež nevídane

veronika141
autor
22. máj 2018

@arousa neviem čo si mam o tom mysliet... Niekedy mam pocit že si to vsetko nahovaram

veronika141
autor
24. máj 2018

Ahoj baby, no dnes som bola u gynekologa a nič nevidel tak mi pichol vyvolavačku... Že ak nepride di týždňa mam si zas spravit test 🙂drzte palce aby neprišla

arousa
24. máj 2018

@veronika141 40DC a ms nikde, dnes som bola na gynde, po cyste ani stopy, maternica tiež vyzerala čistá, ALE ľavý vaječník je vraj zväčšený. Zobral krv na hcg. Myslíte, že môže ísť o mimomaternicové? Zajtra mám vysledok po 11tej. ...tebe Veron čo videl na sone? Držím palce

veronika141
autor
25. máj 2018

@arousa držim palce... No mne tam nič nevidel... Ale neprestavam dufat a verit ☺️ daj vediet ako si dopadla 🙂

ajushka123
25. máj 2018

@veronika141 drzim moc palceky

ajushka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arousa
25. máj 2018

@veronika141 hcg 1,8 tehotná nie som, počkám zo dva týždne, ak sa nič nezmení, behnem na vyvolávačku

arousa
25. máj 2018

@ajushka123 ďakujem, aj ja tebe 🙂 počkám ešte dva týždne

veronika141
autor
26. máj 2018

Baby dnes v noci sa mi snivalo, že mi odtiekla plodova voda 😀 nevuete čo to znamena? Hladala som na nete ale k ničomu som sa nedopatrala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre