10 dní mi mešká menzes, mám čiarky na teste a slabý menzes

annamaria1998
24. mar 2020

Ahojte, s priateľom sa snažíme o dieťatko. Menštruácia mi mešká 10 deň. Spravila som si dva testy. Na prvom bola slabá čiarka a na druhom čo som spravila už silnela. Dnes som začala mať taku slabú menštruáciu. Je to podľa vás normálne??Stalo sa to niektorej z vás? Ďakujem za rozumné rady.

barbora174
24. mar 2020

@annamaria1998 Ak si mala pozitivny test, pravdepodobne si tehotna 😊 slabe spinenie na zaciatku tehu je normalne, suvisi so zahniezdenim oplodneneho vajicka..

annamaria1998
autor
24. mar 2020

@barbora174 ďakujem 😊 trošku mi odľahlo 🙂

barbora174
24. mar 2020

@annamaria1998 Obcas sa stava, ze zena je tehotna a nevie o tom, lebo dostane slabu menstruaciu.. aj ja som mala na zaciatku slabe spinenie, ale test bol pozitivny a o mesiac sa nam narodi dcerka 🥰

juliet86
24. mar 2020

@annamaria1998 zalezi ci mas cervenu krv ci hnedu ake mnozstvo a ci mas aj krce... byt tebou dam so setriaci rezim a pripadne duphaston z lekarne. alebo zavolaj svojmu gynekologovi a porad sa. drzim palce

annamaria1998
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annamaria1998
autor
24. mar 2020

@juliet86 mám takú ružovkastú ale veľmi slabú. Kŕče vôbec nemám. A ďakujem 🙂

petulka2903
24. mar 2020

Ahojte ja som na tom podobne, vcera som si robila test tak ciarka bola skoro neviditelna a dnes ked som robila uz ju bolo krasne vidiet ale dnes mi zacalo aj take spinenie skor take zlte, myslite si ze je to normalne? Alebo mam ist ku gynekologovi uz. Menstruacia mi meska dnes druhy den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre