10 dní mi mešká menzes. Mám bolesti hlavy a nevoľnosti

ali29120
19. dec 2017

Ahojte baby. Chcela by som sa vas spytat ci mate podobnu skusenost. Uz 10 dni mi meska MS. Test som si robila po 5dnoch a bol negativny. Mam hrozne zmeny nalad,bolesti hlavy a nevolnosti. Mam neustaly hlad ale ked nieco zjem je mi zle od zaludka a ked nejem tak mi je este horsie. Obcas mam mierne bolesti v podbrusku. Mozem byt tehotna? Kedy si mam urobit dalsi test? Sok zufala 😞

betina1984
19. dec 2017

@ali29120 skus si ho spravit aj teraz, 10 dni je dost co meska

deniky
19. dec 2017

To už veru dosť mešká .Skús si spraviť ešte raz a keď bude negatívny choď k dr.

danea1111
20. dec 2017

Kamaratka mala presne toto iste a vsetky testy jej vysli negativne. Isla k lekarovi a bola tehotna🙂 Prajem ti aby to vyslo tak ako si zelas🙂

ali29120
autor
20. dec 2017

Takze robila som si ten test a bol negativny. Ale stale sa citim rovnako...

joannita
20. dec 2017

@ali29120 z coho si zufala? Ze nechces byt tehotna, alebo chces byt? Ak by si bola v tom, test by uz mal byt pozitivny, Ale niekedy je pozitivny az neksor.... ale pochybujem ze by si mala nevolnosti tak skoro, to byva len v americkych filmoch 🙂

uniquegirl
20. dec 2017

Ženičky, poraďte aj mne 🙂 mám celý mesiac také divné bolesti v podbrušku, občas ma pichne v chrbtici, ani jesť mi nechutí ....robila som si test, ale ten vyšiel negatívne ...MS by som mala mať za dva dni ...myslíte si, že to môže byť tehotenstvo, či si to len domýšľam, žeby to mohlo byť? :D Kedy najčastejšie vychádza pozitívny test (keď ako dlho meška MS)? Ďakujem všetkým

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre