10 dní mi mešká menzes a som unavená

jarka1983
17. sep 2012

Ahojte,meska mi to uz 10dni,poslednou dobou som nejaka unavena a byva mi casto na zvracanie,este som nerobila test,pretoze predosle mesiace sme ich robili uz tolko,ze sa uz dopredu moc tesit zbytocne nechcem.Mam v podbrusku bolesti jak pred ms a stale nic,myslite ze mozem byt tehotna ?Dakujem.

lucia2505
17. sep 2012

Jasné, že môžeš, ale aj nemusíš. Ťažko povedať, no keď máš pravidelný cyklus a mešká ti už 10 dní a pred tým také meškanie u teba nebolo zvykom, tak je to dosť možné.

marthuska
17. sep 2012

ja by som si spravila test aby som vedela, ci mi je zle z toho, ze som v tom, alebo z toho, ze si hormony robia, co chcu.

andulka82
17. sep 2012

Ahoj, ja som mala tiež tento problém, chceli sme bábo a testy boli negatívne a tiež mi chodil cyklus predtým pravidelne a boli chvíle keď mi aj meškal a bola som aj unavená a nič z toho nebolo po 14 dní mi to prišlo. Jediné čo je isté je test a potom sa dozvieš, tehotná určite môžeš byť ak pracujete na bábätku, takže držím palce 🙂

jarka1983
autor
17. sep 2012

Ahojte,tak nedavno som si bola kupit test a vysiel pozitivne,az sa mi verit nechce,taka som stastna 🙂

jarka1983
autor
17. sep 2012

@andulka82 Ahoj tak som sla kupit test a vysiel,som nesmierne stastna.

andulka82
17. sep 2012

@jarka1983 Tak to gratulujem, držte sa a dávajte si na seba pozor 🙂

jarka1983
autor
17. sep 2012

dakujeme pekne

mima4
17. sep 2012

@jarka1983 gratulujem 🙂

patka1979
18. sep 2012

@jarka1983 ahoj mne meska menzes styri dni robila som si test a vysiel negativne tak teraz neviem ci mozem byt tehotna priznaky mam je mi dost blbo od zaludka zmiatol ma tent test ze visiel negativne ti si si kedy robila test? 🙂

jarka1983
autor
18. sep 2012

@patka1979 Ahoj ja som si robila test vcera,po 10dnoch meskania,je mozne ze si,pockaj este par dni a skus spravit znova

marthuska
20. sep 2012

@jarka1983 ja teda nic. lietaju mi hormony, a bola som v pondelok u gynekologicky a ta sa vyjadrila v takom zmysle, ze co chcem: menstruaciu mam, jedno dieta uz mam, ona to nevie vyriesit. podotykam, ze ma ani nevysetrila. nie som toitz jej povodna pacientka, ale moju kartu zdedila. dobre, ze? nase zdravotnictvo... co poradite? zmenit doktora (co sa mi fakt nechce), alebo cakat do januara, kym budem mat preventivku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre