10 dní mi mešká menzes a nemám žiadne príznaky

10. jan 2022

Ahojte,poraďte ak viete daktora....
10 dní mi mešká už mrcha,nemám však žiadne príznaky,že by mala prísť a to mávam furt.A pred dvomi dňami som mala len také spinenie,aj to len pri utreti.Test si urobím,ja len že či ste mali aj take,že sa podarilo,ale nemali ste žiadne bolesti ani nič.....a že či to spinenie mohlo byť uhniezdenie,kebyže je ovulácia posunutá.dakujem za rady,pekný deň všetkým.

barbora0308
10. jan 2022

Ja som okrem spinenia na zaciatku nemala ziadne ine priznaky. Az od cca. 7tt sa objavili asi vsetky mozne priznaky ktore existuju 😅

tosomja
10. jan 2022

Mala som tak pri prvej dcére, keby nie vynechana menštruácia, ani neviem ze som tehotná

timetotime
10. jan 2022

veru toto nebol moj pripad u mna to bolo skor naopak, ze som si myslela ze normalne pridu moje dni a neprisli 🙂

bert22
10. jan 2022

akoze moze, ved sama uvidis ked si spravis test, ten si planujes kedy urobit?

izabellik
10. jan 2022

najistejsia si budes, ak si spravis test. menzes moze meskat z roznych dovodov a taktiez aj to spinenie moze sposobovat viacero veci. takze v prvom rade by som robila test a potom riesila ostatne.

autor
10. jan 2022

@bert22 skúsim už zajtra,to už by mohlo ukázať.

autor
10. jan 2022

@tosomja a to tá neboleli ani prsia, nič?

tosomja
10. jan 2022

Nič.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre